Maraton zumby na koniec wakacji

2018-08-06 09:14:12 (ost. akt: 2018-08-08 08:39:03)
W plenerze 25 sierpnia 2018
Maraton zumby na koniec wakacji

Trenerzy zumby z Olsztyna będą zarażać was swoją energią! Czekamy na was! 25 sierpnia spędźcie razem z nami!

Autor zdjęcia: Fot. Beata Szymańska

Już po raz trzeci zapraszamy was na Aktywne Pożegnanie Wakacji z „Fit nie Fat”. Przybywajcie całymi rodzinami do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w sobotę 25 sierpnia! Spotykamy się na boisku do koszykówki przy plaży miejskiej. Start o godz. 11.

Sprawimy, by ostatnia sobota wakacji minęła w niezwykłej atmosferze. Będzie aktywnie i zdrowo. To będzie megaodlotowa zabawa na świeżym powietrzu, więc musicie tu być.

Zapewnimy maraton zumby! Od godz. 11 nasi trenerzy: Gabriela Chmielewska, Joanna Riabczenko, Katarzyna Ogiela, Michał Młyński oraz Beata Rosińska będą namawiać was do aktywności.

— Zumba to połączenie elementów tańca i aerobiku. Kształtuje sylwetkę, a przede wszystkim wprawia w świetne samopoczucie. Uśmiech z pewnością zagości na waszych twarzach, więc musicie z nami być — przekonuje Gabriela Chmielewska, instruktorka zumby. — Kroki i układy nie są skomplikowane, więc łatwo je zapamiętać. Tu szczególnie pracują uda, pośladki i brzuch. Gwarantujemy dużą dawkę endorfin i energii.

A maraton będzie miał charakter charytatywny. Każda osoba, która podaruje nam 10 złotych, zostanie wyróżniona — otrzyma specjalną naklejkę na koszulkę „Tańczę, by pomóc!”. Datki trafią do potrzebujących maluchów.

— To właśnie dzięki wam, ludziom o wielkich sercach, pomagamy codziennie już ponad 300 chorym dzieciom z Warmii i Mazur. Przyjdźcie, zatańczcie, spędźcie dobrze czas, a tym samym pomóżcie wracać do zdrowia naszym małym podopiecznym — mówi Agnieszka Terebiłów z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

— To nie koniec aktywnych atrakcji. Dla maluchów też je przygotowaliśmy. Będzie strefa aktywności, animacje, nie zabraknie też dmuchańców. Gotowi na porządną dawkę aktywności? Zapraszamy, bądźcie w ostatnią sobotę wakacji z nami, bo warto! Szczegóły wkrótce na naszej stronie internetowej i na Facebooku — zaprasza Monika Nowakowska, redaktor naczelna magazynu „Fit nie Fat”.

SZCZEGÓŁY na Facebooku - KLIKNIJ!Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB