Olsztyński Festiwal Teatrów Ulicznych

2018-08-17 20:58:18 (ost. akt: 2018-08-17 21:03:49)
Kultura 24 sierpnia 2018 - 26 sierpnia 2018
Olsztyński Festiwal Teatrów Ulicznych

Autor zdjęcia: MOK Olsztyn

Teatry uliczne wracają do Olsztyna! Przez trzy sierpniowe dni miasto zmieni się w wielką, plenerową scenę, na której zobaczycie wszystko to, co najlepsze w sztuce ulicznej: od kameralnych, intymnych przedstawień pełnych zadumy, po wielkie, rozpasane widowiska teatralne!

Zaprezentowane zostaną najbardziej intrygujące formy i najciekawsze trendy artystycznych poszukiwań powstających na styku perfomance'u, tańca, muzyki, sztuki cyrkowej i oczywiście teatru.

- Podczas twórczych spotkań w naturalnych sceneriach miasta odkształcimy jego przestrzeń, naginając rzeczywistość do prawideł rządzących się sztuką. Zaprosimy Was na ulicę, gdzie Słowo i Ruch zyskują nowy wymiar - zapowiadają organizatorzy.

Wyśmienita zabawa i głęboka refleksja! Klauni i akrobaci! Niesamowite kostiumy i niezwykłe scenografie! Interaktywne przedstawienia dla wymagających i animacyjne działania warsztatowe dla najmłodszych!

Wszystko to podczas Olsztyńskiego Festiwalu Teatrów Ulicznych 2018!

W zróżnicowanym programie Festiwalu znajdą coś dla siebie i dorośli, i dzieci. I mieszkańcy Olsztyna, i odwiedzający go turyści. Przekonajcie się sami
Dokładny program OFTU można znaleźć na stronie internetowej >>> MOK oraz na facebookowym profilu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Wstęp na wszystkie wydarzenia OFTU jest bezpłatny.
24-26 sierpnia (piątek-niedziela)
Centrum i Stare Miasto

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB