To będzie wyjątkowy koncert! Stare Dobre Małżeństwo wraca do Mrągowa

2018-09-11 18:00:00 (ost. akt: 2018-09-11 16:27:22)
Muzyka 21 września 2018
To będzie wyjątkowy koncert! Stare Dobre Małżeństwo wraca do Mrągowa

Stare Dobre Małżeństwo na scenie mrągowskiego CKiT w 2014 roku. Ten kultowy zespół powróci do nas 21 września

Autor zdjęcia: Archiwum SDM

Stare Dobre Małżeństwo wraca do Mrągowa! 21 września o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbędzie się wyjątkowy koncert. Promując najnowszy album "Blizny czasu", muzycy nie powinni zapomnieć o swoich największych przebojach.

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce. Od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie, śpiewającego swoje kultowe piosenki. Od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu.

Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuwają: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

Najnowsza płyta SDM zatytułowana "Blizny czasu" jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie, powstałą w zgodzie z własnym sumieniem oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Wraz z tą pozostającą poza opiniotwórczym obiegiem twórczością podąża wiernie publiczność zespołu, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Bilety do nabycia w CKiT, na www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl oraz w EMPiK-u.

źródło: CKiT

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB