Koncertowe urodziny i rabaty w Galerii Warmińskiej

2018-09-11 11:00:00 (ost. akt: 2018-09-11 11:31:31)
Sport 12 września 2018 - 15 września 2018
Koncertowe urodziny i rabaty w Galerii Warmińskiej

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Galeria Warmińska obchodzi 4 urodziny! Z tej okazji nasi goście będą obdarowani rabatami i solidną dawką dobrej zabawy na super koncercie, na którym zagrają m.in. Dr Alban, Real McCoy, Extazy, Verba czy Koguty! Na klientów czekają też urodzinowe rabaty.

Choć wielu olsztyniakom wydaje się, że Galeria Warmińska jest w mieście „od zawsze” — tak naprawdę we wrześniu obchodzimy jej 4 urodziny. W tym roku będziemy świętować je dobrą zabawą i urodzinowymi promocjami dla klientów, które potrwają od 10 do 15 września (okazyjnie będzie można kupić jesienno-zimowe kolekcje).

Z okazji urodzin Galerii Warmińskiej w terminie od 10 do 15 września właściciele butików wezmą udział w akcji „Urodzinowy tydzień rabatów”. W sklepach CCC i Deichmann będzie 20% rabatu, podobne rabaty wprowadzą na wybrane modele sklepy Venezia, Ecco, Ochnik. Adidas/Reebok będzie świętował urodziny Galerii przez cały tydzień. Z tej okazji w poniedziałek zostaną wprowadzone rabaty aż do 30%. Takie same promocje znajdziemy w Nike czy Wólczance, natomiast Big Star Lee/Wrangler, Levi’s wprowadzą rabaty do 20%.

Urodzinowe promocje znajdziecie też w sklepach z ubraniami dla dzieci: w Julie&Max będzie obowiązywało dodatkowe 20% rabatu od cen promocyjnych, a w Coccodrillo 40% rabatu będzie wprowadzone na zakup drugiej tańszej sztuki z kolekcji Jesień/Zima 2018.

Promocje i rabaty wprowadzają też salony z biżuterią Jubirex (20% na zegarki Marc Jacobs; do 30% na wybrany asortyment złota, brylantów, zegarków; 50% rabatu na wybrany asortyment Pandora; do 40% na wybrany asortyment Swarovski), W. Kruk (15% na biżuterię przy zakupie produktów ze srebra za min. 99 zł lub ze złota za min. 299 zł, oraz 15% na zegarki, nie dotyczy kolekcji Freedom, Amore, obrączek, zegarków marki Rolex oraz smartwatche) i Julita (40% na biżuterię srebrną i 35% na biżuterię złotą).

W sklepie Duka także zostanie wprowadzony 20% rabat.

Sklepy z kosmetykami też będą świętować urodziny Galerii: promocji należy szukać w Douglas, Golden Rose i Inglot. Promocje przygotował też Paris Optique czy salon fryzjerski Jean Louis David.

Szczegółowy wykaz promocji znajduje się na stronie www.galeria-warminska.pl.

Specjalnie dla urodzinowych gości 15 września na dachu Galerii odbędzie się mega koncert. Zagrają Dr Alban (jego hitu „It's my life” wciąż nie da się zapomnieć) Real McCoy, Extazy, Koguty i Verba.


Aby wziąć udział w tym muzycznym szaleństwie wystarczy od 24 sierpnia do dnia koncertu wydać w Galerii Warmińskiej co najmniej 50 zł (lub więcej). Za każdy taki paragon (paragonów nie łączymy; jeden paragon = jeden bilet) na specjalnym stoisku w Galerii będzie można wymienić dowód zakupu na bilet. „W inny sposób niż za paragony biletów na nasz urodzinowy koncert nie będzie można kupić, dlatego już teraz zapraszamy na zakupy do nas” — zaprasza Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Warto już teraz zarezerwować sobie 15 września na dłuższy pobyt w Galerii Warmińskiej.