Bez Gorsetu - tego wydarzenia nie można przegapić!

2018-09-11 12:51:03 (ost. akt: 2018-09-11 12:05:51)
Spotkania olsztyńska Filharmonia 30 września 2018
Bez Gorsetu - tego wydarzenia nie można przegapić!

Nadarza się znakomita okazja, by spotkać się z nietuzinkowymi osobami! Na scenie m.in. Dorota Wellman, Iwona Pavlović, Joanna Ceplin czy Grzegorz Kordek. 30 września w olsztyńskiej filharmonii odbędzie się spotkanie dla kobiet „Bez gorsetu”. Panowie też są mile widziani.

Czym jest współczesny gorset? Czy to symbol kagańca czy siły? Seksowna czy jedynie modelująca bielizna? Jedno jest pewne - tylko od nas zależy, jakie znaczenie zostanie mu przypisane. My możemy pomóc ci w wyborze. Zrób coś dla siebie! To będzie wyjątkowe spotkanie dla kobiet! Już 30 września w olsztyńskiej filharmonii odbędzie się wydarzenie "Bez gorsetu”. Co go wyróżnia? Tu nie ma sztywnych konwenansów, ale jest styl i klasa. Jest dowcipnie i inteligentnie. Jesteś kobietą pragnącą poszerzyć swoje horyzonty, otwartą na rozwój osobisty i poszukującą możliwości świadomego kreowania swojego życia? Musisz tu być!

Nasze wydarzenie pozwoli na budowanie własnej wartości kobietom szukającym wsparcia i poczucia wspólnoty. Da możliwość refleksji nad sobą i pobudzi do pozytywnych przemian. „Bez gorsetu” to pasjonujące spotkania z niezwykłymi mówcami i ich zajmującymi historiami, energia do działania i mnóstwo pozytywnego myślenia! Na scenie same osobowości.

Dorota Wellman na pewno przekona cię, że nie warto bać się życia, bo kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Lubisz jej niewyparzony język? Spotkaj się z tą dziennikarką, bo warto. Do poszukiwania inspiracji i odnajdywania siebie namówi sama Iwona Pavlović. Każda kobieta jest piękna, czasem tylko to piękno trzeba wydobyć. Z takimi radami wystąpią ekspertki z Deni Cler. Joanna Ceplin pokaże, że media społecznościowe to nie tylko złodzieje czasu. Jeżeli prowadzisz firmę lub jednoosobową działalność, to jest to najefektywniejsze narzędzie do rozwoju biznesu – o ile robisz to dobrze. Jak doprowadzić do tego, żeby facet w końcu zaczął cię słuchać? Prosić, płakać, grozić, krzyczeć? O tym opowie właśnie mężczyzna - Grzegorz Kordek, specjalista od różnic między kobietą i mężczyzną. Wiesz, że odważną można być w każdym wieku? Można! Udowadnia to 75-letnia Irena Dudzin, która właśnie spełniła swoje marzenie — skok ze spadochronem w tandemie! A to jeszcze nie wszystkie atrakcje!

Program, który dla ciebie cały czas się zmienia, znajdziesz na stronie internetowej bezgorsetu.wm.pl. Panowie, was też zapraszamy! O kobietach najwięcej się dowiecie od samych kobiet. Poznajcie sekrety płci przeciwnej, poznajcie ich marzenia, rozterki, cele. Po tym spotkaniu z pewnością uda wam się lepiej panie zrozumieć.

Zaplanuj sobie czas w kalendarzu! Widzimy się 30 września w olsztyńskiej filharmonii. Program i bilety w cenie 49 zł są dostępne na stronie bezgorsetu.wm.pl. Spotkanie poprowadzi Piotr Szwedes.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB