Koncert Stanisława Soyki z Zespołem "Kolektyw" odwołany [AKTUALIZACJA]

2018-09-20 10:20:05 (ost. akt: 2018-09-25 13:34:22)
Muzyka Galeria Usługa Jazz Bar 29 września 2018 19:00
Koncert Stanisława Soyki z Zespołem Kolektyw odwołany [AKTUALIZACJA]

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Galeria Usługa Jazz Bar ma zaszczyt zaprosić Państwa na wielkie wydarzenie na olsztyńskiej starówce. Już 29 września 2018 r. o godzinie 19:00 odbędzie się koncert Stanisława Soyki z Zespołem "Kolektyw".

Warto wybrać się na koncert Soyki bo to zupełne tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Przyjdźcie a przekonacie się o tym osobiście

Miejsce koncertu:
Kościół Ewangelicko-Augsburski, ul. Stare Miasto 1, Olsztyn
Bilety:
55zł ulgowe (seniorzy i uczniowie)
80zł przedsprzedaż
100zł w dniu koncertu

Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.

Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i ...nie tylko.

Podczas koncertów więc można usłyszeć pieśni do słów Agnieszki Osieckiej z albumu „Tylko brać...Osiecka znana i nieznana”, klasyki Czesława Niemena z wydanej niedawno monografii „W hołdzie Mistrzowi”, w sąsiedztwie takich szlagierów jak „Absolutnie nic”, „Cud niepamięci” czy „Tolerancja”. Nie zabraknie pieśni napisanych do wierszy polskich i nie tylko poetów („Który skrzywdziłeś…” Cz. Miłosza, „Gdybym” Bolesława Leśmiana).

[AKTUALIZACJA]

Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, w związku z poważnymi sprawami losowymi koncert Stanisława Soyki zostaje odwołany. Zwrot pieniędzy za zakupione bilety lub możliwość przebukowania na koncert na 4 października - Mike Parker's Trio Theory. Przepraszamy i zapraszamy - organizatorzy.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB