Rewia kobiecości

2018-09-21 10:46:58 (ost. akt: 2018-09-21 10:51:45)
Film CEiIK w Olsztynie 5 października 2018 - 6 października 2018 19:00
Rewia kobiecości

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Świadectwo różnorodności kobiecego piękna oraz tego, że zawsze jest dobry czas na śmiałość i robienie tego, co się kocha.

REWIA KOBIECOŚCI to niemal dwie godziny pełne tańca, śpiewu, pełne pięknych kobiet w różnorodnych, pięknych strojach i buchającej ze sceny pasji. Dwie godziny przyjemności, relaksu i rozrywki. I jednocześnie świadectwo tego, że można się ośmielać robić to, co się lubi i kocha; że na wyzwania i przygodę nie potrzeba etykietki profesjonalisty, tylko chcącego serca i zaangażowania oraz że każda kobieta jest wyjątkowa i piękna w swój unikatowy sposób, a szczęśliwa i spełniona kobieta wręcz lśni pięknem.

Na scenie wystąpi ponad 40 kobiet i jedna, bardzo młodziutka wokalistka. Żadna z nich nie jest profesjonalną tancerką, choć – widząc je na scenie – aż trudno w to uwierzyć. Julka zaś ma 12 lat i nie jest profesjonalną wokalistką. Łączy je jedno – pasja i odwaga robienia tego, co je cieszy.

Te ponad czterdzieści kobiet, spotyka się na cotygodniowych zajęciach w TWÓRCZYM CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO ALCHEMIA w Olsztynie, w ramach programu rozwoju osobistego Tańcem Stworzona, którego autorką jest Dominika Świątecka-Majewska. Program ten powstał, by pomagać kobietom odkrywać i wyrażać swoją kobiecość poprzez świadomy ruch i taniec. Nie, nie jest to szkoła tańca, to miejsce i program rozwoju osobistego. Wykorzystują do tego Burleskę i Taniec Orientalny, jako niezwykle kobiece formy tańca, o bardzo różnej energii oraz wykorzystują podejście coachingowe do budowania samoświadomości. Program stwarza przestrzeń, która pobudza spontaniczność, kreatywność i frajdę życia.

Z kolei Julkę, wokalistkę, która wystąpi podczas Rewii Kobiecości, Dominika poznała w sierpniu tego roku na zagranicznych wakacjach. Usłyszała, jak ta śpiewa – jej głos oraz pasję w nim i zapytała Julkę o to, czy lubi śpiewać i czy ma ochotę na występ na dużej scenie. I tak oto, Rewia Kobiecości spełni marzenia 12-letniej Julki i zaserwuje jej niezwykłą przygodę. Julka, wraz z rodzicami, przyjadą na występ z drugiego końca Polski. Czego jednak się nie robi dla pasji.

Poprzednia odsłona taneczna była mroczna, zbudowana na tym, czego się boimy i pożądamy. REWIA KOBIECOŚCI z kolei jest lekką, przyjemną, żywą przerwą w codzienności. Ma pozwolić się nam odprężyć, ma wywołać uśmiech, ma zauroczyć. Ma nas bawić. Przyjdziesz, usiądziesz i zapadniesz się w świat dzięków nośnych piosenek, w kolory kostiumów, we wdzięczność ruchu na scenie, w odważny głos wokalistki. REWIA KOBIECOŚCI przeniesie Cię w kobiecość ubraną w gorsety, tiule, pończochy i czerwień szminki. Nienachalnie Cię zauroczy wdzięcznością i pasją.

5 oraz 6 października 2018 te wszystkie kobiety pojawią się na scenie, by wytańczyć i wyśpiewać siebie. Startujemy o godzinie 19:00. Bilety są jeszcze do nabycia w Twórczym Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA i u Dominiki Świąteckiej-Majewskiej (dominika.swiatecka@wp.pl). Inwestycja w ten czas to 30 zł. Jeśli chcesz się rozluźnić, zauroczyć, zainspirować lub po prostu spędzić wspaniale czas – zapraszamy Cię na REWIĘ KOBIECOŚCI. Bądź z nami – 5 lub 6 października 2018 w CEiIKu w Olsztynie.

A jeśli chcesz ruszyć w podróż ku swojej kobiecości, spontaniczności, kreatywności i zabawie – zapraszamy Cię do programu Tańcem Stworzona. 7 edycja rozpoczyna się w drugim tygodniu października. Jest przestrzeń na kilka nowych kobiet.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB