Auto Land Expo-największe motoshow w regionie

2018-10-04 09:31:05 (ost. akt: 2018-10-04 09:42:01)
InneW plenerzeSpotkania 6 października 2018
Auto Land Expo-największe motoshow w regionie

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay

W sobotę 6 października w Ostródzie odbędzie się Auto Land EXPO – największe motoshow w regionie.

Jeżeli nie jest ci obcy Stunt, Drift, FMX, Moto Trial czy Monster Truck przyjedź w sobotę do Expo Areny w Ostródzie
To największe wydarzenie motoryzacyjne w północno-wschodniej Polsce. Na tegorocznej Auto Land Expo już 7 edycji targów motoryzacyjnych, spotkają się profesjonaliści z branży motoryzacyjnej i miłośnicy motoryzacji. Imprezę poprowadzą Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk!

Zaprezentują się producenci części samochodowych, narzędzi warsztatowych i akcesoriów. Ponad 20 Wystawców wyposażenia serwisów zaprezentuje swoje produkty w specjalnych targowych cenach!

Atrakcje podczas pokazu ATE Continental Moto Show (plac przed Expo Mazury): stunt motocyklowy, skoki freestyle motocross, drift samochodowy, drift ciężarówką, monster truck 4×4, pokazy niespodzianki. Pokazy MotoShow rozpoczynają się o godz. 11,13,15 i 17.

Atrakcje wewnątrz hali (hala nr 3): kartingi elektryczne, wystawa samochodów luksusowych, wystawa samochodów nowych, wystawa samochodów zabytkowych, moto trial, bogata strefa dla dzieci
Strefa dla Dzieci to z jeżdżalnie w kształcie wywrotki czy motywu auta wyścigowego, w ielka zjeżdżalnia Tor Wyścigowy o wysokości aż 10m oraz p lac zabaw - autobus o długości 10 m. Dla nieco starszych dzieci będzie s ymulator jazdy i gogle VR za pomocą których można przenieść się do rajdowego bolidu. Aby zwiększyć realizm jazdy rajdówką symulator jest umieszczony w pojeździe buggy.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB