Jubileuszowe Targi Nieruchomości & Budowa Domu w Olsztynie

2018-10-04 09:44:46 (ost. akt: 2018-10-04 09:53:34)
InneSpotkania 5 października 2018 - 6 października 2018
Jubileuszowe Targi Nieruchomości & Budowa Domu w Olsztynie

Autor zdjęcia: organizatorzy

Olsztyńskie Targi Nieruchomości po raz piąty w olsztyńskiej Uranii w najbliższą sobotę i niedzielę 6-7 października. Tegoroczna edycja targów zostanie poszerzona o Targi Home Design.

Targi Nieruchomości & Budowa Domu każdego roku przyciągają wystawców i osoby zainteresowane kupnem mieszkania oraz nowościami związanymi z branżą budowlaną i wyposażeniem wnętrz.


Targi skupiają wszystkie liczące się inwestycje z Olsztyna i jego okolic oraz firmy z branży kompleksowej budowy domu od A do Z. W zeszłym roku imprezę odwiedziło blisko 4000 osób, a podliczając wszystkie edycje, to łącznie 10 000 gości.


Główną ideą, która przyświeca organizatorom jest pokazanie korzyści wynikających z zamieszkania na terenie miasta Olsztyna i jego okolic.

Na targach prezentowane będą zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Goście będą mogli również zapoznać się z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. doradztwa finansowego, aranżacji wnętrz, budowy domu i kompleksowego wykończenia wnętrz.


V Olsztyńskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu, to doskonała okazja poznania pełnej oferty wystawców, a także kupienia “od ręki” mieszkania lub domu, gdyż większość wystawców w tych dniach otworzy swoje biura sprzedaży. W czasie targów dostępne będą nowe, niższe ceny nieruchomości oraz obniżone marże kredytów hipotecznych.


Tegoroczna edycja targów zostanie poszerzona o Targi Home Design. To dobra wiadomość tych, których interesują najnowsze trendy wnętrzarskie. Targi Home Design odbędą się równorzędnie z targami nieruchomości. Swoją ofertę przedstawią lokalni producenci i dystrybutorzy produktów do stworzenia nowej przestrzeni mieszkalnej, wraz z architektami i pomysłodawcami stylowych wnętrz.


Godziny otwarcia:

sobota: 10.00-16.00

niedziela: 10.00-16.00.

Wstęp na Targi Nieruchomości i Home Design jest bezpłatny.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB