Konferencja: robotyzacja przemysłu

2018-10-04 13:26:58 (ost. akt: 2018-10-04 13:57:00)
Konferencja: robotyzacja przemysłu

Autor zdjęcia: Alnea

Pierwsza konferencja „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu” odbędzie się 11 października w Stawigudzie pod Olsztynem. To spotkanie z najlepszymi dostawcami podzespołów i przedstawicielami kilkudziesięciu firm z potencjałem automatyzacyjnym.

Organizatorem wydarzenia są spółki: Grupa Alnea oraz Grupa WM, wraz z prężnie działającymi partnerami. Pierwsza edycja wydarzenia jest bezpłatna dla gości, a na zgłoszenia pozostało już tylko kilka dni.

Na konferencji pojawią się przedstawiciele takich firm jak KUKA, FANUC, Rethink Robotics, Siemens, Mitsubishi Electric. Swoją obecność zapowiedzieli także prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i dyrektor Regionu Warmińsko-Mazurskiego Banku Gospodarstwa Krajowego.

W programie zaplanowano wiele seminariów i wykładów, które usystematyzują najważniejsze informacje dotyczące m.in. automatyzacji i robotyzacji przemysłu. Odbędą się też pokazy robotów i stanowisk automatycznych.

W konferencji mogą wziąć udział osoby związane z procesami produkcji przemysłowej: inżynierowie, właściciele, prezesi, dyrektorzy firm, członkowie zarządu i kadry kierowniczej wyższego szczebla.

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli firm produkcyjnych, ale też firm, które chcą zmienić swoją strategię i przejść np. z branży usługowej do branży produkcyjnej.

Rejestracja trwa do 8 października 2018 r. Wystarczy przesłać e-mail na adres: konferencje@alnea.pl z danymi kontaktowymi przedstawicieli firmy. Organizatorzy do 9 października skontaktują się e-mailowo z zatwierdzonymi firmami. Więcej informacji na stronie internetowej: www.alnea.pl.

pj

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB