Mnóstwo atrakcji, mnóstwo emocji i radosna atmosfera w Expo Mazury

2018-11-19 14:53:55 (ost. akt: 2018-11-21 12:02:48)
Dla dzieci Galeria Warmińska 1 grudnia 2018 - 2 grudnia 2018 09:00
Mnóstwo atrakcji, mnóstwo emocji i radosna atmosfera w Expo Mazury

Ostródzkie Centrum Kongresowe i Wystawiennicze zaprasza na szóstą edycję Bajkowego Mikołaja – w pierwszy weekend grudnia hale wypełni prawdziwie świąteczna atmosfera.

Tradycyjnie już sezon targowy w Expo Mazury kończy wydarzenie inne niż wszystkie. To Bajkowy Mikołaj – impreza, której głównym celem jest przynosić radość. To impreza robiona dla dzieci i to głównie z myślą o nich organizatorzy przygotowują atrakcje. Cieszy się ona niezmiennym powodzeniem od sześciu lat, a ubiegłoroczną edycję odwiedziło ponad 15 000 osób. A co w tym roku? Na 14 000m2 na najmłodszych będzie czekać największy dmuchany plan zabaw w Europie, karuzela, euro-bungee, zjeżdżalnie, gokarty, animacje, warsztaty radiowe, konkursy, pokazy, atrakcje sportowe oraz prawdziwy Święty Mikołaj, a to wszystko – podobnie jak wstęp na imprezę – bezpłatnie. Organizatorzy przewidują także coś dla dorosłych czyli Jarmark Świąteczny, a na nim rękodzieło, regionalne przysmaki, ozdoby świąteczne – świetna okazja by kupić wyjątkowe prezenty.
Święta to czas czynienia dobra i Expo Mazury pamięta także o tym, dlatego można spodziewać się na Bajkowym Mikołaju także akcji charytatywnych wspierających zarówno dzieci jak i zwierzęta.
więcej informacji na www.bajkowymikolaj.pl


Tagi: