Sowa: rzeczy wszelakie, stand-up, salsa fiesta

2018-11-29 14:52:28 (ost. akt: 2018-11-29 14:55:45)
Kultura 4 listopada 2018 - 6 listopada 2018
Sowa: rzeczy wszelakie, stand-up, salsa fiesta

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Podajemy program wydarzeń w Galerii Sowa w Olsztynie, ulica Zamkowa 2.

4.12
We wtorek 4 grudnia o godz.19 „Rzeczy Wszelakie — Improwizacje,” po raz pierwszy w Sowie! Wstęp wolny. „Rzeczy Wszelakie” to łącząca pierwiastki męskie, damskie grupa improwizacyjna założona latem 2017. Działania sceniczne dzieją się zawsze jednorazowo, kierowane sugestiami widowni. To, co się wydarza w świetle reflektorów, jest nieprzewidywalne, każde wystąpienie jest oryginalne i wyjątkowe. Gry sceniczne można porównać do szuflady, tej jednej, którą każdy ma gdzieś w domu, w której znajdują się rzeczy wszelakie; nigdy nie wiadomo co z tej szuflady wyskoczy. Grupa robi scenki, które mają sens, humor, przesłanie, puentę.


5.12
W środę 5 grudnia o godz. 20 świąteczny Stand-Up w Sowie: Adam Van Bendler "Światło w tunelu", wstęp 20 zł.
To premiera nowego, czwartego już programu "Światło w tunelu" Adama Van Bendlera, człowieka, który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom. Właśnie dzięki nim zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.
W tym programie dowiemy się, co siedzi w głowie introwertyka, który po 5 latach bytowania w depresyjnej Skandynawii, w obawie przed samobójem powraca do ojczyzny, by postawić wszystko na jedną kartę. Jeszcze nie wie, że ta karta to tylko jopek, którym sam staje się w obliczu prawdziwej wojny. Nie zabraknie tu znów słodko-gorzkich, niszczących od łez żartów i dziwnych hipotez w stylu, do którego przyzwyczaił nas Adam.
Support: Damian Skóra stand-up, w ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym.
Gospodarz sceny: Maciej Brudzewski.

6.12
W każdy czwartek o godz. 21 Salsa Latina Fiesta: miks muzyczny, który poderwie do tańca każdego; będzie dynamicznie, gorąco i z wielką mocą.
Salsa, bachata, merengue, kizomba, semba, cumbia, reggeaton, i jeszcze coś
.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB