Dobra wiadomość dla fanów Dawida Podsiadło! Będzie drugi koncert w Mrągowie

2019-01-09 17:53:50 (ost. akt: 2019-01-09 20:54:37)
Muzyka 13 kwietnia 2019 - 14 kwietnia 2019
Dobra wiadomość dla fanów Dawida Podsiadło! Będzie drugi koncert w Mrągowie

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Trasa "Wielkomiejski Tour" Dawida Podsiadło sprzedała się "na pniu". Także w Mrągowie biletów zabrakło wkrótce potem, jak uruchomiona została ich... sprzedaż. Na szczęście mrągowscy fani Dawida, którym nie udało się zdobyć biletu dostają jeszcze jedną szansę!

Wszystko za sprawą drugiego koncertu, który artysta zagra dzień wcześniej. Zatem "Wielkomiejski Tour" będzie "gościł" w mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki w dniach 13-14 kwietnia.

Bilety dostępne będą na: www.goodtaste.pl/dawidpodsiadlo od piątku 11 stycznia od godz.12.00.

Dawid Podsiadło to polski wokalista, który karierę muzyczną rozpoczął dzięki programowi X Factor - został jego laureatem. W finale wykonał utwór „With or Without You” z repertuaru U2, a także singel „Better Than a Dream” Katie Melua w duecie z samą wokalistką.

Po wyprzedanej Małomiasteczkowej Trasie wyrusza w prawdziwie Wielkomiejski Tour. Artysta przenosi się do kameralnych sal w mniejszych miejscowościach, a najmniejsza z nich pomieści jedynie 286 osób. Koncerty odbędą się w ponad 30 miejscach dla fanów z każdego zakątka Polski.

Artyście podczas wiosennych koncertów będzie towarzyszyć zespół, z którym z sukcesem zagrał poprzednią trasę, a publiczność usłyszy dokładnie ten sam repertuar, który zabrzmiał na Małomiasteczkowej Trasie.

źródło: organizator/CKiT