Closterkeller w Nowym Andergrancie

2019-01-31 09:35:15 (ost. akt: 2019-02-07 18:52:24)
Muzyka 24 lutego 2019
Closterkeller w Nowym Andergrancie

Autor zdjęcia: Nowy Andergrant

W niedzielę (24 lutego) o godzinie 19:00 w Nowym Andergrancie przy ulicy Kołobrzeskiej 32 w Olsztynie odbędzie się koncert zespołu Closterkeller.

CLOSTERKELLER to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka, który został okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej.

Jego liderką jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą.

Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco "zakręconego" pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.

Ostatnie studyjne wydawnictwo zespołu zat. „VIRIDIAN” miało swoją premierę jesienią 2017 roku, jako dziesiąty album studyjny, którego wydawcą był Universal Music Polska. Materiał został zarejestrowany w studio „KULTOWE” Adama Toczko, który był jednocześnie jego producentem muzycznym.

Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i media muzyczne. Album po premierze uplasował się na 7 pozycji listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, dodatkowo jako najwyżej notowana nowość na liście OLiS.

Płyta została nominowana do nagrody Antyradia w kategorii album roku 2017, Anja Orthodox w kategorii wokalistka roku, a utwór zat.„ Kolorowa Magdalena” nominowano w kategorii przebój roku.

Więcej informacji na stronach:
https://www.facebook.com/closterkeller/
www.closterkeller.pl

Bilety w cenie: 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu
Bilety dostępne w AnderGrancie, Rockfanie i Sarmacie
Bilety online dostępne tutaj.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. docho #2681179 | 83.9.*.* 13 lut 2019 19:59

    Kiedys sie reklamowała jako taka co miała więcej Ch. w D. niż włosów na głowie.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz