Koncert charytatywny dla Marty Dziewiur

2019-01-31 10:06:26 (ost. akt: 2019-01-31 10:10:00)
MuzykaKulturaInneSpotkania Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn 23 lutego 2019 19:00
Koncert charytatywny dla Marty Dziewiur

Autor zdjęcia: Nowy Andergrant

W sobotę (23 lutego) o godzinie 19:00 w Nowym Andergrancie przy ulicy Kołobrzeskiej 32 w Olsztynie odbędzie się koncert charytatywny dla Marty Dziewiur.

Zagramy, zatańczymy, porozmawiamy, policytujemy, pośmiejemy się ... A to wszystko dla przecudownej Osoby - Marty Dziewiur. Nie dość, że sama poważnie chora, to i wspomaga innych chorujących.

Marta choruje na padaczkę lekooporną, anemię wieloniedoborową, tężyczkę, endometriozę, celiakię, metaboliczne uszkodzenie kości, kolagenozę i wiele innych. Jest po usunięciu żołądka i dwukrotnym usuwaniu gruczolaków przysadki mózgowej. Jest żywiona pozajelitowo.

Mieszkanie Marty wymaga remontu. Jest malutkie i przytulne, ale niedostosowane do jej potrzeb. Sam remont (przystosowanie) łazienki wyceniono na 30 tysięcy złotych.

Wasze wsparcie zostanie także wykorzystane na leki, rehabilitacje, dojazdy do specjalistów, opłaty za wizyty lekarskie.

Proszę, stańcie do boju razem z Dzielną Wojowniczką. To kobieta o wielkim sercu i nigdy nie pozostaje obojętna na krzywdy innych. Zawsze można na nią liczyć. Choć sama walczy o każdy oddech, uśmiech, dzień, nie zapomina o wspieraniu innych. Bardzo Was proszę o pomoc.

W tymże dniu wspomagać będą też i cudowni Artyści ... OSB ( Olsztyński Spieniacz Bluesa ), Bożena Kraczkowska, Magdalena Faszcza wraz z grupą Ritmo Flamenco, Czyści jak łza i gość specjalny, światowej sławy muzyk ,rodem z Olsztyna - Aron Blum.

Cała zawartość puszek zostanie komisyjnie przeliczona przez zarejestrowany komitet społeczny oraz wpłacona na subkonto Marty prowadzone przez Fundacja Avalon.

Na licytacje są przeznaczone wspaniałe przedmioty, jedzenie, masaże, upiększanie urody itd.

Prowadzenie koncertu, licytacje - przeurocza Jola Wiszniewska.
Wejście - wrzutka do puszek.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB