Stand-up Warmia / Jakub Poczęty-Błażewicz & Adam Sobaniec

2019-01-31 10:43:24 (ost. akt: 2019-01-31 10:45:46)
KulturaSpotkaniaInne Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn 14 lutego 2019
Stand-up Warmia / Jakub Poczęty-Błażewicz & Adam Sobaniec

Autor zdjęcia: Nowy Andergrant

W czwartek (14 lutego) w Nowym Andergrancie przy ulicy Kołobrzeskiej 32 w Olsztynie odbędzie się wyjątkowy wieczór Stand-up Warmia Andergrant!

Wyjątkowy, bo po raz pierwszy na naszej scenie zagra ADAM SOBANIEC i wyjątkowy, bo po prawie 2 latach wraca z nowym programem JAKUB POCZĘTY-BŁAŻEWICZ.

Na scenie:
Jakub Poczęty-Błażewicz
W swoim nowym programie "Ciekawostka" idzie inną drogą niż pozostali komicy w Polsce. Nie jest to set, w którym Kuba goni żartem żart chcąc tylko powodować spazmy śmiechu. Jest to nieco inne, wrażliwsze podejście do tematu. Zostaje nam opowiedziana jednolita historia, wsparta licznymi anegdotami, ciągle bardzo zabawna, ale posiadająca coś, czego w polskim stand-upie jeszcze trochę brakuje: jest to opowieść bardzo osobista i momentami wzruszająca. Kuba rozlicza się ze swoim dorastaniem, dysfunkcyjną osobowością i słabościami w sposób prześmieszny, a przede wszystkim - do głębi szczery.

Adam Sobaniec
Pochodzi z Piotrkowa, ale na co dzień mieszka w Łodzi. Jest jedynym człowiekiem, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. W swoim występie opowiada o ludzkiej głupocie, również własnej, bo nic co ludzkie nie jest mu obce.

prowadzenie:
Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Krzysztof Sawczuk Stand-Up Teka

Zapraszamy także na OPEN MIC

Bilety:
20 zł (przedsprzedaż - I pula - 80 biletów)
25 żł (przedsprzedaż - II pula)
35 zł (na bramce)

Dostępne na stronach:
- www.kupbilecik.pl/impreza-33988-standup.warmia.olsztyn.html
- https://standupbilety.pl/event/391_stand-up-andergrant-jakub-poczty-baewicz-adam-sobaniec?fbclid=IwAR1S7S0skZ3mAx1fgkKI2WW8UClpPiIzZKJcW4HeElDE3rUknWHDGBwYnho#buyTicket


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB