Walentynki w CRS Ukiel i Planecie 11

2019-02-12 15:57:43 (ost. akt: 2019-02-12 15:59:58)
Inne 12 lutego 2019 - 14 lutego 2019
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

CRS Ukiel i Planeta 11 przygotowały specjalne atrakcje na 14 lutego.

Multimedialna biblioteka zachęca do wzięcia udziału w specjalnym, walentynkowym konkursie. Jeszcze tylko do 13 lutego (środa) można przesyłać pod adres Kasi Tomaszewicz specjalne, miłosne fraszki. Zwycięzców poznamy 14 lutego (czwartek) - lista opublikowana zostanie na stronie internetowej Planety 11. Do wygrania Miłosny Zestaw Planetarnego Dobra - książki, multimedia, abonament, gadżety i vouchery na pizzę dla dwojga.

To jednak nie jedyna propozycja olsztyńskiej biblioteki. - Tylko 14 lutego można będzie zakupić abonament roczny za jedynie 30 zł - mówi kierownik biblioteki, Jacek Smółka. - Przypominam, że regularna cena to 50 zł.

Dzień św. Walentego jest także doskonałą okazją do aktywności. A tej można w wyjątkowych okolicznościach zażyć w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. W czwartek zakochane pary wchodzą na lodowisko z 50-procentowym rabatem.

- Zabierz ukochaną osobę: dziewczynę, chłopaka, mamę, tatę lub po prostu tego kogoś, kogo kochasz - zachęca Zbigniew Szymula z Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Kup jeden bilet i szalejcie na lodzie we dwoje! A okoliczności są w CRS Ukiel są przecież wyjątkowe. Miło nam będzie Was widzieć z czerwonymi elementami garderoby: niech to będzie szalik, czapka czy kurtka.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB