Dr Misio w AnderGrancie

2019-02-26 08:59:52 (ost. akt: 2019-02-26 09:22:16)
MuzykaKultura Nowy Andergrant, Olsztyn, ul. Kołobrzeska 32 15 marca 2019
Dr Misio w AnderGrancie

Autor zdjęcia: AnderGrant

W piątek (15 marca) Nowym Andergrandzie w Olsztyn przy ul. Kołobrzeskiej 32 odbędzie się koncert Arka Jakubika z zespołem.

Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty i reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski: znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Kler„, „Wesele„, „Dom zły„, „Drogówka„, „Wołyń„).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff, a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”,„Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr.H….”.

Wiosną ubiegłego roku ukazała się trzecia płyta pt. "Zmartwychwstaniemy", której producentem jest Kuba Galiński (znany z produkcji płyt dla HEY, Ani Dąbrowskej czy Ani Rusowicz). Trzecią płytę promuje utwór pt. "Pismo" do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.

Dr Misio zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce - od maleńkich klubów, po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale.

Bilety: 40 zł przedsprzedaż / 50 zł w dniu koncertu
Bilety dostępne w AnderGrancie, Rockfanie i Sarmacie oraz online na stronie.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xxx #2697665 | 77.111.*.* 14 mar 2019 16:19

    jak będą płatne koncerty na UWM, to będzie znaczyło, że uwm zatonął. izolacja wartw społecznych początkiem rewolucji.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz