KAMP! Live Olsztyn w Nowym Andergrancie

2019-02-26 10:16:39 (ost. akt: 2019-02-26 10:19:26)
MuzykaKultura Nowy Andergrant, Olsztyn, ul. Kołobrzeska 32 1 marca 2019 21:00
KAMP! Live Olsztyn w Nowym Andergrancie

Autor zdjęcia: AnderGrant

W piątek (1 marca) o godzinie 21:00 w Nowym Andergrandzie w Olsztyn przy ul. Kołobrzeskiej 32 odbędzie się koncert zespołu KAMP!

Po potężnej jesiennej trasie koncertowej, KAMP! powracają z serią kolejnych koncertów, tym razem zamykając zimę i energetycznie wchodząc w okres wiosenny 2019.

"DARE", wydany w ubiegłym roku trzeci album zespołu całkowicie zmienił występy chłopaków, o czym warto przekonać się na własne oczy i uszy w jednym z jedenastu polskich miastach, które odwiedzą w lutym, marcu i kwietniu. Zespół pojawi się w miejscach, gdzie "DARE" na żywo jeszcze nie miał okazji zabrzmieć

Wydany we wrześniu "DARE" okazał się jedną z najciekawszych elektronicznych płyt 2018 roku, potwierdzając wyjątkową pozycję KAMP! na polskiej scenie muzycznej.

Od blisko dekady to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. KAMP! wydawali swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez siec, kontakt z fani podtrzymując od pierwszych, wyprzedawanych na pniu koncertów.

W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu "KAMP!". Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem, do dziś zespół sprzedał blisko 12 tysięcy egzemplarzy debiutu.

Równocześnie z działalnością na polskim rynku, przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase'owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

Bilety: 35 zł przedsprzedaż / 45zł w dniu koncertu
Bilety dostępne w AnderGrancie, Rockfanie i Sarmacie oraz online na stronie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB