Spotkanie autorskie z Joanną Jax

2019-03-06 11:13:34 (ost. akt: 2019-03-06 11:15:11)
Kultura 14 marca 2019
Spotkanie autorskie z Joanną Jax

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z olsztyńską pisarką Joanną Jax, które odbędzie się 14 marca (czwartek) o godz. 17.00 w filii nr 6 (ul. Jarocka 65) .

Joanna Jax jest autorką sagi o Von Beckach, sagi „Zemsta i przebaczenie” oraz cyklu poświęconego zsyłkom do Kazachstanu – „Zanim nadejdzie jutro”. Spotkania z Autorką to nie tylko wspaniałe przeżycie dla wszystkich miłośników jej literatury, ale również niepowtarzalna lekcja historii.

Podczas wydarzenia będzie możliwość nabycia książek Joanny Jax.

O Autorce:
Urodziła się i mieszka w Olsztynie. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Oprócz pisania powieści maluje na szkle unikatową techniką warstwową, pasjonuje się literaturą biograficzną, tworzy grafiki i zajmuje się copywritingiem. Zadebiutowała w 2014 roku powieścią „Dziedzictwo von Becków”, która spotkała się z pozytywnym przyjęciem recenzentów i czytelników. W roku 2015 roku napisała kolejną powieść „Długa droga do domu”. Wybrana głosami czytelników do finału Festiwalu „Pióro i Pazur” na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014. Autorka powieści „Piętno von Becków”, cyklu „Zemsta i Przebaczenie”, cyklu „Zanim nadejdzie jutro” oraz „Syn zakonnicy”.

Spotkanie jest organizowane przez Fundację dla Rodaka.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. hadex #2821222 | 37.30.*.* 20 lis 2019 09:14

    A czytaliście może wywiad - virtualo.pl/blog/przejmujemy-sie-drobnos tkami-ale-zauwazamy-ze-tylko-glupstewka- dopiero-wowczas-gdy-naprawde-dotyka-nas- tragedia-wywiad-z-joanna-jax-w234/ ? Wiecie, że ona pisze pod dwoma pseudonimami? Bardzo pozytywna babka, z dystansem, a przede wszystkim z talentem do tworzenia historii, które wciągają.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz