Miliony na wsparcie innowacyjnych projektów – dowiedz się jak rozwinąć swój biznes

2019-04-04 11:02:06 (ost. akt: 2019-04-04 11:18:26)
SpotkaniaInne Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego... 10 kwietnia 2019 10:00
Miliony na wsparcie innowacyjnych projektów – dowiedz się jak rozwinąć swój biznes

Autor zdjęcia: mat. prasowe/NCBR

W środę (10 kwietnia) w godzinach 10:00–16:00 w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Trylińskiego 2 w Olsztynie odbędzie się spotkanie z cyklu NCBR dla Firm. Wsparcie przedsiębiorców z POIR (Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój).

Przedsiębiorcy z Warmii i Mazur będą mieli możliwość uzyskania praktycznej wiedzy, jak sięgnąć po dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację innowacyjnych projektów.

Województwo warmińsko-mazurskie to piękne krajobrazy: jeziora, wzgórza, puszcze i łąki. Jednak region nie żyje jedynie turystyką i towarzyszącymi jej przedsięwzięciami: coraz szybciej rozwijają się tutaj nowoczesne firmy, które często opracowują unikalne technologie. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, a także Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna to miejsca, gdzie rodzą się idee i nowatorskie pomysły.

W latach 2016-2018 na wsparcie innowacji w województwie warmińsko-mazurskim, z samego Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, NCBR przeznaczył ponad 86 milionów złotych.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z regionu do zapoznania się z ofertą konkursową Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, które wspiera rozwój małego, średniego i dużego biznesu opartego na innowacjach.

W 2019 roku środki przeznaczone na wsparcie innowacyjnych projektów w ramach jednego z konkursów - „Szybka Ścieżka” wyniosą ponad 2 miliardy złotych. To flagowy instrument wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju współfinansujący działalność badawczo-rozwojową polskich firm.

Zapraszamy przedsiębiorców z regionu, którzy planują realizację prac badawczo-rozwojowych na spotkanie NCBR dla Firm. Wsparcie przedsiębiorców z POIR, na którym przedstawione zostaną m.in. ogólne zasady udziału w konkursach NCBR finansowanych z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój czy szczegółowe warunki i kryteria oceny projektów.

Podczas spotkania przedsiębiorcy będą mieli możliwość odbycia indywidualnych spotkań z ekspertami, dzięki którym będą mogli przeanalizować założenia swojego pomysłu i uzyskać porady nt. dobrych praktyk w zakresie przygotowania projektu B+R. Wspólnie przeanalizujemy ścieżkę aplikacyjną związaną z uzyskaniem dofinansowania z NCBR.

W ramach spotkań NCBR dla Firm każdy przedsiębiorca, niezależnie od wielkości reprezentowanej firmy może uzyskać wiedzę jak dobrze zaplanować projekt B+R, na co można przeznaczyć uzyskane z NCBR dofinansowanie, jak wdrażać rezultaty projektu czy jakie są zasady przekazywania dofinansowania i jego rozliczania.

Szczegółowy program spotkania NCBR dla Firm. Wsparcie przedsiębiorców z POIR, oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie.

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja uczestnictwa.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. pokijhb #2714122 | 94.254.*.* 10 kwi 2019 16:14

    crap

    ! - + odpowiedz na ten komentarz