Natalia Piotrowska: recital w klubie Sowa

2019-04-04 13:06:37 (ost. akt: 2019-04-04 13:06:57)
Muzyka 7 kwietnia 2019
Natalia Piotrowska

Natalia Piotrowska

Autor zdjęcia: materiały prasowe

W Galerii Sowa w Olsztynie (ul. Zamkowa) 7 kwietnia o godz. 18 wystąpi Natalia Piotrowska, wokalistka i aktorka znana m.in. ze współpracy ze Studiem Accantus oraz występów na scenie Teatru Rampa w Warszawie.

Na program koncertu złożą się najpiękniejsze utwory musicalowe, filmowe oraz pop. Natalii akompaniować będzie pianistka Vlasta Traczyk, odnosząca sukcesy w międzynarodowych konkursach pianistycznych.

Recitale i koncerty solowe Natalii Piotrowskiej odbywały się między innymi w Teatrze Ludowym w Krakowie, Teatrze Adria w Bydgoszczy, klubie „Nowa Maska” w Warszawie. Natalię, na co dzień można zobaczyć na deskach Teatru Rampa w Warszawie w takich produkcjach musicalowych jak „Jesus Christ Superstar”, „Twist and Shout”, „Rapsodia z Demonem”, „Kobiety na skraju załamania nerwowego”, „Broadway Exclusive” oraz w produkcjach popularnego Studia Accantus. W programie koncertu będzie można usłyszeć m.in. takie utwory jak „Never enough” z filmu „Król Rozrywki”, „Don't cry for me, Argentina” z musicalu „Evita” czy też „I don't know how to love him” z „Jesus Christ Superstar”.
Bilety: 40 zł.

W kwietniu w Galerii Sowa:
4 kwietnia (czwartek) — Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt w Olsztynie: zagrają m.in. Horpyna, Cezary Makiewicz, Szantaż. Początek o godz. 19, wstęp: wrzutka do
puszki lub dobra karma
10 kwietnia (środa) — Oldbreakout koncert, godz. 19, wstęp: 40 zł
14 kwietnia (niedziela) — W rytmie Flamenco vol.11 — Ritmo Flamenco dla przyjaciół, godz. 18, wstęp: 15 zł
17 kwietnia (środa) — Two Timer koncert, godz. 19, wstęp: 25 zł
25 kwietnia (czwartek) — Ankh koncert, godz. 19, wstęp: 20/25 zł
28 kwietnia (niedziela) — „Kaczor” śpiewa Kaczmarskiego, godz. 18, wstęp: 15 złKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB