Galeria Sowa zaprasza na kwietniowe koncerty!

2019-04-04 13:29:53 (ost. akt: 2019-04-04 13:57:58)
Muzyka 4 kwietnia 2019 - 28 kwietnia 2019
Galeria Sowa zaprasza na kwietniowe koncerty!

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

W kwietniu w Galerii Sowa wystąpią między innymi: Oscar Jensen, Korzuh czy "Kaczor". Szczegóły i pozostałe koncerty dostępne są poniżej.

Natalia Piotrowska recital
W skład repertuaru wchodzą najpiękniejsze piosenki musicalowe, filmowe oraz popowe. Natalii akompaniować będzie pianistka, Vlasta Traczyk, wielokrotnie odnosząca sukcesy w międzynarodowych konkursach pianistycznych. Recitale i koncerty solowe Natalii Piotrowskiej odbywały się między innymi w Teatrze Ludowym w Krakowie, Teatrze Adria w Bydgoszczy, klubie "Nowa Maska" w Warszawie. Natalię, na co dzień można zobaczyć na deskach Teatru Rampa w Warszawie w takich produkcjach musicalowych jak "Jesus Christ Superstar", "Twist and Shout", "Rapsodia z Demonem", "Kobiety na skraju załamania nerwowego", "Broadway Exclusive" oraz w produkcjach popularnego Studia Accantus. W programie koncertu usłyszą Państwo m.in. takie utwory jak: "Never enough" z filmu KRÓL ROZRYWKI, "Don't cry for me, Argentina" z musicalu EVITA czy też "I don't know how to love him" z JESUS CHRIST SUPERSTAR.

Cena biletów:
40 zł do 31 marca
45 zł od 1 kwietnia

Kiedy:07.04 (niedziela)
O której: godz.18:00
Bilety: wstęp 40 złOldbreakout
OLD BREAKOUT to muzyczna inicjatywa członków oryginalnego składu BREAKOUT założonej przez Tadeusza Nalepę – legendy polskiej sceny blues-rockowej z lat siedemdziesiątych: Józefa Hajdasza, Winicjusza Chrósta, Krzysztofa Dłutowskiego, Tadeusza Trzcińskiego, Zbigniewa Wypycha, Wojciecha Morawskiego. Koncert w Józefowie pod Warszawą 28 września 2013 roku w ramach dorocznego festiwalu „Lep na Bluesa” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów oraz krytyków muzycznych, co stało się naturalnym impulsem do nagrania w 2014r płyty „Za głosem bluesa idź” z tekstami znanego poety Bogdana Loebla. Po czterech latach koncertowania oraz spotkań z fanami Zespół nagrał w 2018r kolejną płytę „ Tribute to Nalepa&Kubasińska”, jednocześnie koncertując w kraju i za granicą.

Obecnie zespół występuje w składzie:
Tadeusz Trzciński – harmonijka
Maciej Kubicki – gitara basowa
Marcin Kołdra – śpiew, gitara
Jarosław Gaś – perkusja
Sławek Burakowski – gitara
Jacek Korzeniowski – hammond

Kiedy:10.04 (środa)
O której: godz.19:00
Bilety: wstęp 40 złOscar Jensen
Oscar Jensen to 23 letni polsko-kanadyjski piosenkarz i autor tekstów pop-rockowych. Zdobył dużą popularność dzięki wygranej w odcinku programu Śpiewajmy Razem-All Together Now po zdobyciu 100 głosów z setki jury.

Od 2010 roku zajmuje się muzyką. W maju 2017 roku wystąpił na Kortowiadzie oraz supportował zespoły z USA i Wielkiej Brytanii. W lutym 2019 zagrał na Kontrabalu dziennikarzy. Jego największą pasją jest występowanie na scenie i tworzenie muzyki. W najbliższym czasie planuje wydać autorską płytę i być aniołkiem Shaggy’ego ;)

Kiedy:11.04 (czwartek)
O której: godz.19:30
Bilety: wstęp 10 złKorzuh
Stało się tradycją, że Korzuh przegania chłodne noce i poranki koncertem w Sowie. Sowa meteo zapowiada gorączkę na koncercie a dnia następnego ... głód za następnym. Startujemy o 20.00 a końca nie widać.

Kiedy:12.04 (piątek)
O której: godz.20:00
Bilety: wstęp 20 złW rytmie Flamenco vol.11 -Ritmo Flamenco dla przyjaciół
Flamenco to energia,która nas napędza. Chcemy się nią dzielić nie tylko z dużej sceny ale także podczas kameralnego koncertu i bliskiego spotkania z publicznością.

Zapraszamy do naszego świata!

Nowe choreografie, znane pieśni w nowych aranżacjach oraz kilka niespodzianek:) Wszystko oprawione niebanalnymi fotografiami Sevilli w ujęciu Radka Niemczynowicza.

Wystąpią:
Piotr Okoński- gitara
Przemek Bałdyga- cajón
Magdalena Łowkiel- śpiew
Magdalena Faszcza- palmas, taniec, chórki

Zatańczą:
Beata Fanselau, Marzena Iwanowska, Katarzyna Kendzierska, Marlena Kowalska, Gabrysia Mełgwa, Marta Nagadowska, Hanna Okońska, Jolanta Szczepaniak, Monika Szul, Agnieszka Czyżewska.

Kiedy:14.04 (niedziela)
O której: godz.18:00
Bilety: wstęp 15 złTwo Timer - dirty blues on steroids
Two Timer gra elektrycznego bluesa, czerpiąc z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego, utrzymanego w stylu lat 60-ych i 70-ych brzmienia.

Zespół od 10 lat koncertuje w klubach i festiwalach na świecie m.in. International Blues Challenge Memphis (USA), International Jazz Festival Montreal (CAN), Le Buis Blues (FRA), Rawa Blues, Suwałki Blues Festival, Jimiway Blues Festival, Gdynia Blues Festival, Harmonica Bridge Festival w Toruniu, Blues am Rand (DE), Muddylives Festival (DE) i inne.

Zespół dwukrotnie reprezentował Polskę na międzynarodowym festiwalu International Blues Challenge w Memphis w USA w 2014 oraz 2016 roku, w którym zakwalifikował się do półfinału tego największego wydarzenia bluesowego na świecie.

Dyskografia zespołu:
2010 - EP "Here it comes"
2014 - LP "Two Timer"
2016 - LP "TBABTG"
2018 - LP "The Big Easy"

Muzyka zespołu dostępna jest w serwisach Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer, Google Play, Amazon Music i innych.

Kiedy:17.04 (środa)
O której: godz.19:00
Bilety: wstęp 25 złAnkh koncert
Ankh - kielecka grupa rockowa, która zaistniała na polskim rynku muzycznym w 1991 roku w składzie: Piotr Krzemiński, Krzysztof Szmidt, Jacek Gabryszek i Michał Jelonek. W lipcu 1992 roku zespół zdobył nagrodę publiczności podczas Rock Festiwalu w Kielcach.

Kiedy: 25.04 (czwartek)
O której: godz.19:00
Bilety: wstęp 20/25 zł"Kaczor" śpiewa Kaczmarskiego
Artur Kaczorek - wielbiciel piosenek Jacka Kaczmarskiego od czasów podstawówki, kiedy to po raz pierwszy zetknął się z jego twórczością. Od niemal dwudziestu lat wykonuje utwory Jacka Kaczmarskiego, początkowo w kameralnym gronie, podczas harcerskich ognisk, z czasem przed większą publicznością, koncertując w kawiarniach, tawernach, domach kultury i na festiwalach. Przeszedł drogę od prób wiernego naśladowania mistrza aż do odnalezienia indywidualnego stylu i stworzenia własnych interpretacji jego utworów.

W roku 2007 założył "Grupę w Obiektywie", z którą został laureatem festiwali "Źródło wciąż bije" oraz "Nadzieja" - najważniejszych imprez dotyczących twórczości Jacka Kaczmarskiego.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Sowie (środa - sobota od 17)
Info i rezerwacje: 502656902.

Kiedy: 28.04 (niedziela)
O której: godz.18:00
Bilety: wstęp 15 złKomentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. werftg #2719719 | 94.254.*.* 19 kwi 2019 19:23

    tam nie ma warunków na koncerty, tak jak w andrgrancie z resztą....

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Yo #2709545 | 92.31.*.* 4 kwi 2019 21:32

    Eee slabe to wszystko

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz