Kurza Góra zaprasza na dzień otwarty na tubingu

2019-04-24 13:18:50 (ost. akt: 2019-04-24 13:42:52) Artykuł sponsorowany
Inne 27 kwietnia 2019
Skocznia Tubby Jump to prawdziwa frajda nie tylko dla najmłodszych

Skocznia Tubby Jump to prawdziwa frajda nie tylko dla najmłodszych

Autor zdjęcia: Tomasz Więcek

Największy na świecie kompleks zjeżdżalni tubingowych w Kurzętniku zaprasza na dzień otwarty. To doskonała okazja, aby aktywnie spędzić czas i nieodpłatnie skorzystać z najnowszej rozrywki w północnej Polsce.

Tubing, to coraz bardziej popularna na świecie zabawa dla całych rodzin. Pneumatyczne pontony ślizgające się po igielitowym torze dostarczają niezapomnianych wrażeń każdemu, kto odważy się spróbować, a chętnych nie brakuje.

W skład kompleksu wchodzi sześć tras. Są to trzy tory proste „Speed&Fun” o łącznej długości 390 metrów, dwa tory z przejazdem przez tunel i nad nim – tor „Adrenalina” o długości 140 metrów i tor „Mroczny Tunel” o długości 142 metrów – obydwa tory to sekwencja zakrętów, które pokonujemy z naprawdę zawrotną prędkością.


https://m.wm.pl/2019/04/orig/tubing-5-545652.jpg

Największą atrakcją kompleksu jest jednak skocznia Tubby Jump, która łączy stromy zjazd na tubingu ze skokiem na poduszkę AIRBAG. Najpierw szybki stromy zjazd, po chwili równie szybki podjazd pod skocznię, nawet kilkunastometrowy lot i lądowanie w miękkiej jak kołdra pneumatycznej podusze dostarcza niezapomnianych wrażeń. Tego koniecznie trzeba spróbować.


https://m.wm.pl/2019/04/orig/tubing1-545653.jpg

Dzięki wykorzystaniu mat igielitowych kompleks zjeżdżalni tubingowych może być dostępny dla klientów przez cały rok. Obiekt obsługiwany jest przez 120 metrowy wyciąg taśmowy, którego przepustowość to ponad 1000 osób na godzinę. Szczegółowe i aktualne informacje można znaleźć na Facebooku Kurzej Góry.

W najbliższą sobotę w ośrodku Kurza Góra zaplanowano dzień otwarty. Każdy, kto ma ochotę skorzystać z tubingu, będzie mógł zrobić to nieodpłatnie. A wrażenia są naprawdę niezapomniane.
Kompleks w czasie majówki będzie czynny codziennie (od 27.04 do 05.05) oraz w każdy weekend roku szkolnego w godzinach 10 – 18.

Pisząc o Kurzej Górze nie sposób nie wspomnieć o RESTAURACJI, która niewątpliwie odznacza się na tle konkurencji. W lokalu urządzonym w drewnie i cegle czeka na nas pizza z pieca opalanego drewnem.


https://m.wm.pl/2019/04/orig/pizza-2-545656.jpg

Dzięki zastosowaniu tej technologii oraz dzięki specjalnie opracowanej i strzeżonej recepturze na ciasto, pizza jest zawsze chrupiąca, a delikaty aromat dymu uzupełnia smak starannie dobranych składników. Restauracja to jednak nie tylko pizza. Miłośnicy dobrego jedzenia znajdą tu również znakomite burgery w bułkach własnego wypieku, makarony, sałatki i wyśmienite desery…

* W przypadku złej pogody dzień otwarty zostanie przełożony na inny termin. Szczegóły na Facebooku Kurzej Góry.