Kortowiada 2019. Sobota z gwiazdami i śniadanie na plaży[ZDJĘCIA]

2019-05-19 12:00:22 (ost. akt: 2019-05-19 12:22:01)
Kortowiada 2019. Sobota z gwiazdami i śniadanie na plaży[ZDJĘCIA]

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Koncerty największych gwiazd już za nami. Wspaniała zabawa dobiega końca. Niedzielny poranek rozpoczął się wielką ucztą, czyli śniadaniem na plaży kortowskiej.

Potem jak zawsze kolejna porcja koncertów, czyli "chill stage". Na scenie Skank Ranger i Gorzki Binx. O 12:30 na scenie nad jeziorem rozpocznie się teatr improwizacji, a tuż po nim, bo o godz. 13:30 początek "Coolturalnego studenta". Wystąpi Łukasz Jędrys.

W niedzielne popołudnie kolejna nas rywalizacja sportowa. O godz. 15:00 w ośrodku jeździeckim (Kortowo III) rozpocznie się "mecz błotny". Na koniec tegorocznych juwenaliów "kino pod chmurka z kinem Helios". O godz. 20:00 na plaży kortowskiej wyświetlony zostanie "Poranek kojota".

Przypomnijmy, co się działo wcześniej:

Ulicami Olsztyna przeszła parada wydziałów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Parada wystartowała na Starym Mieście i zakończyła się w Kortowie.

Po paradzie i przekazaniu władzy przez Rektora odbyły się wybory najpiękniejszej studentki UWM – Wenus Show. Tegoroczną Miss Wenus została Maria Ulążka z Wydziału Lekarskiego.

>>> Kortowiada 2019: Za nami kolorowa parada i wybory Miss Wenus [ZDJĘCIA i relacja LIVE]


Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

http://www.uwm.edu.pl/sites/default/files/uploads/logotypy-uwm/uwm_logo1.png