Patrycja Pi Pa Piwosz poprowadzi warsztaty

2019-06-11 14:29:20 (ost. akt: 2019-06-11 14:35:29)
Dla dzieci Olsztyn, BWA Galeria Sztuki, al. Piłsudskiego 38 14 czerwca 2019 12:00
Patrycja Pi Pa Piwosz poprowadzi warsztaty

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Wystawę prac Patrycji Piwosz można oglądać do końca czerwca w BWA Galerii Sztuki. Artystka przygotowała też coś specjalnego dla dzieci. Z myślą o nich poprowadzi warsztaty "Wykwitnik".

Zobacz także: Patrycja Pi Pa Piwosz i jej "Jeden organizm" w BWA w Olsztynie Patrycja Pi Pa Piwosz i jej "Jeden organizm" w BWA w Olsztynie Wernisaż wystawy Patrycji Pi Py Piwosz odbędzie się 30 maja o godz. 18 w BWA Galerii Sztuki w Olsztynie. Prace artystki będzie można oglądać w galerii...

Zobacz także: Olsztyn trzyma kciuki za Teklę Olsztyn trzyma kciuki za Teklę Historia Joanny Tekli Woźniak dowodzi, że choć w chorobie każdy jest sam, na wagę złota są inni ludzie. Warto się na nich otworzyć i poprosić o pomoc i...

"Jeden organizm" to cykl prac wykonanych ze sztucznych elementów wzorowanych na naturalnych. Zestawiane są ze sobą fragmenty ubrań, futra z recyclingu, sztuczne włosy, pakuły lniane, silikon, wosk a także elementy z własnoręcznie wykonanej ceramiki.

Teraz artystka będzie dzielić się swymi umiejętnościami z młodymi olsztynianami. Już w piątek (14 czerwca) w BWA Galerii Sztuki warsztaty zatytułowane "Wykwitnik". W ich trakcie dzieci, wraz z towarzyszącymi im opiekunami, stworzą oryginalny ogród botaniczny.

- Powstanie z własnoręcznie wykonanych roślin i stworzeń z tekstyliów - zachęcają pomysłodawcy. - Będziemy pracować na przygotowanych przez artystkę miękkich formach, do których będziemy doszywać, doklejać, przyczepiać różnorodne tkaniny, futerka, wstążki czy koronki tworząc swoje własne wyobrażone organizmy. Do warsztatów wykorzystamy materiały z recyklingu. Wszystkie wykonane podczas warsztatów obiekty będzie można ze sobą zabrać do domu.

Galeria zapewnia niezbędne materiały, ale można też przynieść ze sobą np. fragmenty tkanin, sznurków, guziki.

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 7-10 lat. Rozpoczną się w piątek (14 czerwca) o 12:00 w BWA Galerii Sztuki przy al. Piłsudskiego 38 i potrwają ok. 1,5 godziny. Koszt warsztatów to 7 złotych. Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 89 522 27 09.

Źródło: olsztyn.eu

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB