Stand-up Warmia / Tomek Kołecki & Jasiek Borkowski

2019-06-17 13:18:29 (ost. akt: 2019-06-17 13:19:39)
Inne 20 czerwca 2019
Stand-up Warmia / Tomek Kołecki & Jasiek Borkowski

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Zapraszamy już 20.06 (klub Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32, godzina 20).

Zapraszamy na kolejny stand-up w w klubie Nowy Andergrant w Olsztynie. Tym razem z nowymi programami wystąpią: Tomek Kołecki i Jasiek Borkowski.
Tomek Kołecki to jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w ’97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy, między innymi Holandię, Belgię, Francję, Niemcy, Irlandię, Szkocję i Anglię. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak "Tylko dla dorosłych" w TVP2, "Comedy Club" w Comedy Central czy "Kuba Wojewódzki" w TVN.

Jasiek Borkowski to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.
Bilety: 25 zł (dostępne tutaj: www.kupbilecik.pl/impreza-38457-standup.warmia.olsztyn.html), 35 zł (na bramce w dniu występu)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB