II Festiwal Smaków Food Trucków w Iławie

2019-06-25 06:06:39 (ost. akt: 2019-06-25 06:14:11) Artykuł sponsorowany
W plenerze Iława 29 czerwca 2019 - 30 czerwca 2019
II Festiwal Smaków Food Trucków w Iławie

II Festiwal Smaków Food Trucków – jemy i bawimy się w wakacyjny weekend w Iławie!


Co: II Festiwal Smaków Food Trucków w Iławie
Kiedy: 29-30.06.2019
Gdzie: parking przy Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym
Impreza towarzysząca: TOP Disco '80s

Sezon foodtruckowy trwa w najlepsze! W ostatni czerwcowy weekend zapraszamy na parking przy Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym na pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków.

Od soboty do niedzieli uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.

Na festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania maksykańskie, pełne smaku dania azjatyckie, np. bułeczki bao, indyjski butter chicken, a także węgierskie langosze, holenderski kapsalon i francuskie naleśniki.

Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą m.in. hiszpańskie churrosy, lody tajskie i świeże owoce w belgijskiej czekoladzie. Nie zabraknie również piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie spędzenie weekendu?

II Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką.


Oprócz restauracji na kółkach, do Iławy zawita również mobilne kino 7D! Dorosłych gości festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i zawodach jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na II Festiwal Smaków Food Trucków w Iławie, w sobotę i niedzielę, 29 i 30 czerwca. Każdego dnia festiwal rozpoczyna się o godzinie 12:00 i trwa w sobotę do 23:00, a w niedzielę do 20:00! Wstęp bezpłatny.

Więcej na stronie wydarzenia!


Partnerzy:
Iławskie Centrum Kultury
Browar Amber

Partnerzy medialni:
InfoIława
Kurier Iławski
Radio ESKA
Gazeta IławskaKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB