Przyjdź na koncert i pomóż Sebie!

2019-07-12 14:27:13 (ost. akt: 2019-07-12 15:20:45)
Przyjdź na koncert i pomóż Sebie!

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO/wb

Już w najbliższą sobotę (13.07) w olszyńskim klubie Safari odbędzie się koncert charytatywny dla Sebastiana. 22-latek choruje na zanik mięśni typu Duchenne'a.

Choroba, z którą Sebastian zmaga się od urodzenia, jest niezwykle ciążka i nieuleczalna. Da się ją jednak nieco zatrzymać, ale do tego niezbędna jest rehabilitacja i suplementacja. W tym roku pojawił się jednak problem z funduszami na wyjazd do sanatorium, bo Seba nie uzyskał dofinansowania.

Skąd pomysł na zorganizowanie koncertu? — Z pomysłem organizacji wydarzenia, a zarazem koncertu wyszedł nasz przyjaciel Maciej Buczek. Dowiedział się, że mój syn Sebastian nie otrzymał dofinansowania z PCPR w Olsztynie do turnusu rehabilitacyjnego w Gdańsku. Rezerwacje na turnus zrobiliśmy w listopadzie ub. roku. Wpłaciliśmy zaliczkę, licząc że PCPR dofinansuje nam turnus. Niestety nie udało się. Maciek postanowił, że pomoże i zorganizuje koncert charytatywny dla Sebastiana.

A na koncercie pojawią się artyści hip-hop owi, ale nie tylko. Będą również licytacje gadżetów podarowanych przez firmy i osoby prywatne. Na scenie wystąpią: Knockout Gang, Bachu Rapbeat, 2EM, Mac Gregory, Aras + Resort, Pornula, Monka Killaz i Fazero. Bilety tylko 25 zł.

Przypomnijmy:
Kiedy? W sobotę (13.07)
Gdzie? Safari, Olsztyn ul. Okopowa
O której? 19:00
Cel? Wyjazd Seby na turnus rehabilitacyjny do Gdańska!Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sławomor #2761693 | 176.221.*.* 13 lip 2019 17:49

    Sławomir,tak to ja. Wąsata łajza i gnida

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz