"Piosenka potrzebuje tekstu". Marek Piekarczyk gościem Planety 11

2019-09-11 10:21:31 (ost. akt: 2019-09-11 10:23:49)
Muzyka 13 września 2019
Piosenka potrzebuje tekstu. Marek Piekarczyk gościem Planety 11

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Jaką wartość ma słowo w muzyce? Co czyni tekst kultowym? Czy tekściarstwo to sztuka? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w piątek, 13 września w Planecie 11 podczas spotkania autorskiego z Markiem Piekarczykiem.

Wokalista znany jest między innymi z zespołu TSA, z którym współpracę zakończył w ubiegłym roku, oraz z działalności solowej, a także pełnienia funkcji jurora w popularnym telewizyjnym show „The Voice of Poland”. Planetę 11 autor tekstów i muzyki odwiedzi w ramach cyklu „Piosenka potrzebuje tekstu”.

– Marek Piekarczyk to absolutna legenda polskiego rocka, a jego teksty są ponadczasowe, bo docenia wartość słowa – mówi Łukasz Wieliczko z Planety 11, który poprowadzi spotkanie. - Ponadto to zwyczajnie mądry życiowo, doświadczony człowiek, którego po prostu warto posłuchać, bo na każdy temat ma coś do powiedzenia.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 13 września o godz. 18:00 w Planecie 11. Pod koniec imprezy przewidziana jest mała muzyczna niespodzianka.

Dofinansowano ze środków Samorządu Miasta Olsztyna. Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Piosenka potrzebuje tekstu”.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB