Zapraszają na przesłuchanie

2019-09-17 11:51:50 (ost. akt: 2019-09-18 07:34:11)
Inne 21 września 2019
Zapraszają na przesłuchanie

Autor zdjęcia: sxc.hu

21.09
Olsztyn
Studio Piosenki Metro w Olsztynie pod auspicjami Teatru Muzycznego Studio Buffo w Warszawie, a także przy wsparciu MOK w Olsztynie oraz Departamentu Kultury i Edukacji organizuje przesłuchania dla wszystkich miłośników śpiewu. Odbędą się one 21 września w godzinach 10 do 16 w MOK w Olsztynie - ul. Dąbrowszczaków 3.
Organizatorzy zapraszają do udziału w przesłuchaniu przede wszystkim dzieci, uczniów oraz młodzież (od 7 roku życia) bez względu na doświadczenie - najważniejsza jest pasja i miłość do muzyki.

Zapisy przyjmowane są mailowo (spmetro.luiza@gmail.com), telefonicznie (500-237-395) lub przez messengera (facebook.com/StudioPiosenkiMetroOlsztyn). W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, wiek, miejscowość zamieszkania oraz numer telefonu (w przypadku osób niepełnoletnich numer opiekuna prawnego). Na przesłuchaniach można zaprezentować dowolny utwór w języku ojczystym z podkładem bądź a' capella.

Najbardziej utalentowani uczniowie Studio Piosenki Metro będą mogli uczestniczyć w próbach wystawianych w Teatrze Studio Buffo spektakli, spotkać się z realizatorami, aktorami, muzykami, podejrzeć „życie teatru” z niedostępnej dla szerokiej publiczności strony. Uczniowie, którzy dokonują największych postępów będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w cyklicznie organizowanych przeglądach i koncertach. Szczególną ich forma będą konkursowe przesłuchania, na których jury przyznawać będzie nagrody i wyróżnienia.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB