O chorobie Alzheimera w OCOP

2019-09-30 07:50:18 (ost. akt: 2019-09-30 07:54:11)
InneSpotkania Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych, ul.... 30 września 2019 11:00
O chorobie Alzheimera w OCOP

Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Autor zdjęcia: pixabay.com

Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza w poniedziałek (30 września) w godzinach 11:00–15:00 na wideokonferencję pt. „Potrzeby osób żyjących z chorobą Alzheimera”.

Uczestniczenie w konferencji będzie okazją do pogłębienia wiedzy m. in. o problemach, z jakimi na co dzień zmagają się opiekunowie osób żyjących z chorobą Alzheimera oraz o możliwościach ich wspierania.

Wideokonferencję otworzy dr Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich, a wystąpią na niej specjaliści z całego kraju, zajmujący się problematyką choroby Alzheimera oraz wsparcia dla dotkniętych nią osób.

Wstęp na wideokonferencję jest bezpłatny, a w czasie jej trwania będzie możliwość rozmowy z jej moderatorami drogą e-mailową. Na zakończenie przewidziano dyskusję w gronie uczestników spotkania lokalnego. Konferencja będzie tłumaczona na Polski Język Migowy.

Wrzesień jest światowym miesiącem choroby Alzheimera. Na całym świecie odbywają się wydarzenia związane z potrzebami osób żyjących z chorobą Alzheimera oraz ich rodzin i opiekunów.

Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Tarasa Szewczenki 1 (wejście od ul. Jagiellońskiej).

łcp


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olsztynianka 79 lat #2797390 | 5.173.*.* 30 wrz 2019 08:48

    Jak dobrze słyszałam w naszym regionie działa stowarzyszenie Helper udzielające pomocy osobom z ch.Alcheimera?.Prosze czytelników o informacje dotyczące tej organizacji.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)