Spotkanie z podróżniczką Agnieszką Jezior. Tematem Boliwia i Peru

2019-10-01 08:02:01 (ost. akt: 2019-10-01 08:08:29)
Kultura 12 października 2019
Spotkanie z podróżniczką Agnieszką Jezior. Tematem Boliwia i Peru

Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach zaprasza w sobotę 12 października o g. 16 do do swojej tymczasowej siedziby przy ul. Słowackiego 1 na drugie w powakacyjne spotkanie organizowane przez Klub Podróżnika.

Będzie to wyjątkowe spotkanie, bowiem tym razem gościem będzie podróżniczka spoza Bartoszyc. Agnieszka Jezior jest podróżniczką z zamiłowania, a opowie o podróży do Boliwii i Peru.

Boliwia to piękne krajobrazy, ale nie tylko, bowiem ten kraj zachwyca swoją kulturą, jej bogactwem i różnorodnością. Dostrzec to można m.in. podczas świąt narodowych, w ramach których organizowane są parady taneczne pełne kolorowych, tradycyjnych strojów z różnych stron Boliwii. Peru natomiast to połączenie inkaskich ruin i cudownych pod względem krajobrazowym trekkingów.

Po więcej ciekawostek i samczyków na temat Boliwii i Peru wywołujących przyjemny dreszczyk emocji towarzyszący podróżowaniu i odkrywaniu nowych miejsc zapraszamy na spotkanie z Panią Podróżnik, która jak sama wspomina na swoim blogu podróżniczym również uwielbia ten przyjemny dreszczyk emocji.

red.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB