Skiba. Ciągle na wolności w Pałacu Mortęgi

2019-10-09 11:19:13 (ost. akt: 2019-10-09 13:59:43) Artykuł sponsorowany
Film 24 października 2019
Skiba. Ciągle na wolności w Pałacu Mortęgi

Już 24go października zapraszamy na wyjątkowy wieczór z Krzysztofem Skibą w Winiarni Pałacu Mortęgi. Dwugodzinny show zaostrzy apetyt na przysmaki z Mortęskiej Spiżarni nawet najbardziej wymagających gości. Podczas spotkania odbędzie się degustacja wina pt. „Święto Wina – Beaujolais Nouveau vs Novello WIELKIE STARCIE”.

Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza, edukuje i puszcza oko do czytelnika, a przede wszystkim zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie, działalności konspiracyjnej, więzieniu, do którego trafił w latach 80., kulisach działalności Big Cyca i polskiego show-biznesu czy powstawaniu legendarnego Lalamido.


„Jest rozrywkowo i politycznie. Latają kamienie i ulotki. Unosi się gaz nad niespokojnymi ulicami i na scenie podczas koncertu tysiące ludzi skanduje hasła na demonstracji przeciwko władzy, ale też świetnie bawią się, śpiewając przeboje Big Cyca”


Autobiografię łobuza czytajcie, jak chcecie, od początku, od środka lub wspak, bo kolejne rozdziały są jak puzzle, które ktoś porozrzucał na nie zawsze miękkim dywanie rock and rolla.

✔️https://www.ebilet.pl/widowiska/inne/skiba/
✔️https://www.kupbilecik.pl/imprezy/43033/Mort%C4%99gi/Krzysztof+Skiba/
✔️https://www.ticketmaster.pl/event/14395


https://m.wm.pl/2019/10/orig/ebilet-skiba-582519.jpg

Tagi:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB