BYĆ KOBIETĄ On Tour

2019-10-30 11:58:45 (ost. akt: 2019-11-05 09:12:20)
Film PAŁAC MORTĘGI Hotel & SPA 16 listopada 2019
BYĆ KOBIETĄ On Tour

Mamy zaszczyt ogłosić, iż PAŁAC MORTĘGI Hotel & SPA, po raz drugi organizuje konferencję „BYĆ KOBIETĄ On Tour” dedykowaną kobietom oraz ich rozwojowi osobistemu.

W związku z ogromnym zainteresowaniem poprzednim spotkaniem, bramy zabytkowego, XIX– wiecznego Pałacu w Mortęgach ponownie otworzą się przed Uczestnikami spotkania. Wielkim zaszczytem i honorem będzie dla nas gościć Państwa w murach tego niezwykłego miejsca w dniu 16 listopada 2019 r.

W pierwszej edycji udział wzięły znane osoby ze świata mediów oraz show-biznesu. Gościliśmy między innymi Dorotę Wellmann – cieszącą się ogromną popularnością i sympatią osobowość medialną, Agnieszkę Jastrzębską – znawczynię świata celebrytów i show-biznesu, Agnieszkę Sałatkę – rzeczniczkę, specjalistka od mediów i komunikacji społecznej i Bartka Jędrzejaka - jednego z ulubionych prezenterów Dzień Dobry TVN.

W tym roku spodziewamy się równie znamienitych prelegentów. Odwiedzą nas Justyna Habib, Marta Klepka, Grażyna Wolszczak, Anna Męczyńska, Jacek Szmidt i na zakończenie Jurek Owsiak.


„Być kobietą, być kobietą...” - wyjątkowy recital

16 listopada 2019 godzina 19:00 Pałac Mortęgi - Spichlerz

Już 16 listopada 2019 roku o godzinie 19:00 zapraszamy Państwa na recital nierozerwalnego duetu artystycznego – Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. To niezwykłe wydarzenie muzyczne odbędzie się w Spichlerzu w Pałacu Mortęgi.

Przejmujące interpretacje piosenek z pewnością wzbudzą wzruszenie oraz entuzjazm. „Odkryjemy miłość nieznaną” czy „Być kobietą” to jedne z wielu znanych utworów artystki do dziś cieszących się ogromną popularnością. Tajemnica sukcesu piosenkarki to niesamowita interpretacja piosenek. Przygotujcie się na muzyczną ucztę w wykonaniu piosenkarki dysponującej jednym z najpiękniejszych głosów w Polsce, śpiewającej teksty zmuszające do refleksji i zadumy.


Pałac Mortęgi

Mortęgi 3, 14-260 Lubawa


Email: recepcja@palacmortegi.pl

Nr tel: +48 89 644 94 60

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB