Alosza Awdiejew – Koncert Jubileuszowy

2019-11-06 13:22:22 (ost. akt: 2019-11-06 13:26:09)
MuzykaKultura Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie 18 listopada 2019 19:00
Alosza Awdiejew – Koncert Jubileuszowy

Autor zdjęcia: CEiIK

Artur Andrus mów o nim “Mistrz Świata w zaprzyjaźnianiu się z publicznością”. W poniedziałek (18 listopada) o godzinie 19:00 Alosza Awdiejew zagra w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie!

Zapraszamy na uroczysty koncert z okazji 80-lecia Aloszy Awdiejewa. Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Artysta, ale i człowiek kultury i nauki. Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczypoezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę.

Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy niejednokrotnie gromadząc przed sobą wielotysięczne audytorium. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Bogate wrażenia czekają wszystkich, którzy zdecydują się na uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest koncert jubileuszowy.

Na scenie artyście towarzyszyć będą:
— Michał Półtorak - skrzypek związany od 40 lat z Piwnicą pod Baranami, ale także z grupami "WIEM' i ANAWA" Marka Grechuty, Grzegorzem Turnau'em, Jackiem Wójcickim, Anną Szałapak itp.
— Kamimierz Adamczyk - kontrabasista, z którym Alosza Awdiejew występuje już ponad 45 lat.

Poniedziałek, 18 listopada 2019 r. godz. 19:00.
Bilety dostępne w sprzedaży online: 70 PLN.
Dostępne również w kasie CEiIK w tej samej cenie.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB