To jest mój domek: Ostatni pociąg do Warszawy - Dom Mody Limanka i ich film o końcu i początku

2019-11-13 16:27:37 (ost. akt: 2019-11-13 16:35:07)
FilmSpotkaniaInne Galeria DOBRO, Olsztyn 15 listopada 2019 20:00
To jest mój domek: Ostatni pociąg do Warszawy - Dom Mody Limanka i ich film o końcu i początku

Autor zdjęcia: MOK Olsztyn

W piątek (15 listopada) o godzinie 20:00 w Galerii DOBRO w Olsztynie odbędzie się ostatnie wydarzenie z cyklu "To jest mój domek". Tym razem z Galerii DOBRO przeniesiemy się do Łodzi. Dom Mody Limanka i ich film o końcu i początku. Już za chwilę wszystko będzie inaczej...

Wspomnienie sławy i postapokaliptyczna sceneria. Film wieńczący działalność łódzkiego kolektywu artystycznego – Domu Mody Limanka, powołanego w połowie 2017 roku i upadłego w maju 2019, łódzkiego kolektywu artystycznego.

Działalność grupy skupiała się na organizowaniu wydarzeń artystycznych w mieszkaniu wynajmowanym przez członków i członkinie DML. Jego siedziba mieściła się w byłym gabinecie ginekologicznym, gdzie praca zawodowa i życie prywatne toczyły się równolegle. Podobnie dla kolektywu mieszkanie funkcjonowało jednocześnie jako przestrzeń prywatna i publiczna, stając się: pracownią, galerią, showroomem, domem, a przy okazji najnowszej produkcji również planem zdjęciowym.

Po projekcji spotkanie z twórcami.

Wstęp bezpłatny

https://www.facebook.com/events/404463303778628/

https://www.mok.olsztyn.pl/wydarzenia/1970/01/to-jest-moj-domek-ostatni-pociag-do-warszawy

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Susan Benson #2820481 | 41.203.*.* 18 lis 2019 16:26

    Witajcie, proszę państwa, czy pilnie potrzebujecie pożyczki osobistej, pożyczki komercyjnej lub pożyczki na rozpoczęcie projektu lub na zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki na dowolny cel? Jeśli tak, doradzę skontaktowanie się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} lub {WhatsApp: +447903159998}. Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy specjalistycznej. Jeśli tak trudno ci uzyskać pożyczkę od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem. KLUCZOWE KORZYŚCI; - Zastosuj w dowolnym miejscu i czasie. - Odbierz gotówkę w mniej niż 24 godziny - Możesz pożyczyć do 20 milionów euro - Brak ukrytych opłat. - Subsydiowana stopa procentowa 3% - Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat. - Oferujemy zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz na poniższy e-mail, aby uzyskać więcej informacji Kontakt e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) Ko ntakt WhatsApp: +447903159998 Złóż wniosek o pożyczkę już teraz.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz