E-sport w Galerii Warmińskiej

2019-11-21 14:25:51 (ost. akt: 2019-11-21 14:26:15)
Inne 21 listopada 2019 - 24 listopada 2019
E-sport w Galerii Warmińskiej

Autor zdjęcia: mat. UM

Wielbiciele gier komputerowych w weekend opanują największą olsztyńską galerię handlową. Od piątku do niedzieli będą rywalizować w Counter-Strike'u: Global Offensive.

Trzy dni rywalizacji, emocjocji i doskonałej zabawy czekają wielbicieli tego typu rywalizacji w Galerii Warmińskiej. Przed nami kolejna już odsłona Mistrzostw Warmii i Mazur w E-sporcie.

- Jest to gwarancja olbrzymiej dawki esportowych emocji - zachęcają organizatorzy. - Turniej nie stawia ograniczeń dotyczących miejsca zamieszkania, w turnieju kwalifikacyjnym oraz offline może wziąć udział każdy z całej Polski.

Turniej w CS-a poprzedziły ogólnopolskie kwalifikacje. W Galerii Warmińskiej pojawi się osiem zespołów. I choć rozgrywka w Counter-Strike jest najważniejszym punktem programu, nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Specjalnie wydzielone strefy będą oferować uczestnikom i gościom dodatkowe atrakcje.

- Na miejscu czekać na Was będzie wielka scena, na której gracze będą rywalizować o podium - informują organizatorzy. - Widzów zapraszamy do specjalnej strefy, gdzie będą mogli śledzić zmagania z profesjonalnym komentarzem.

W piątek (22 listopada) o 10:00 działalność zacznie strefa free2play. Natomiast w sobotę i w niedzielę (23 i 24 listopada) od 10:00 właściwy turniej. Uczestnicy rywalizować będą nie tylko o sławę i tytuł najlepszego zespołu Warmii i Mazur. Pula nagród olsztyńskiego turnieju to 10 tys. złotych.

Poza tym w sobotę - dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa - wszyscy pełnoletni uczestnicy będą mogli oddać krew. Mobilny punkt poboru ustawiony zostanie przed centrum handlowym.

źródło: UM Olsztyna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Placek #2822407 | 37.47.*.* 22 lis 2019 10:07

    Podobno pacany to organizują

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz