Motomikołaje na olsztyńskiej starówce

2019-12-06 11:26:19 (ost. akt: 2019-12-06 11:27:45)
Inne 7 grudnia 2019
Motomikołaje na olsztyńskiej starówce

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Przejażdżki motocyklami z koszem, masa cennych niespodzianek od sponsorów, możliwość sfotografowania się z prawdziwym Motomikołajem i jego zaprzęgiem - to tylko niektóre z atrakcji 11. już edycji akcji Motomikołaje organizowanej przez klub motocyklowy TABUN. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10 w sobotę, 7 grudnia, na olsztyńskiej starówce.

Wzorem ubiegłych lat członkowie olsztyńskiego klubu motocyklowego Tabun przed nadchodzącymi świętami przeprowadzą zbiórkę pieniędzy. Przez kilka lat klub TABUN przy wsparciu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz olsztyńskiej społeczności motocyklowej zbierał pieniądze dla wojewódzkiego szpitala dziecięcego.

- Od jakiegoś czasu zbieramy jednak pieniądze na onkologiczne leczenie kolegi z klubu, który zmaga się z rakiem, a dodatkowe środki na leczenie są po prostu niezbędne - mówi Paweł Mieczkowski z klubu motocyklowego Tabun.

Tradycyjnie na olsztyńskim Starym Mieście darczyńcy będą mogli liczyć na przejażdżki motocyklami, słodkie upominki, możliwość sfotografowania się na stalowych zaprzęgach, a na najbardziej hojnych darczyńców czekają rabaty do wspierających akcje olsztyńskich restauracji, pubów i lokali gastronomicznych. Będzie też możliwość zdobycia zniżki na wykonanie tatuaży w jednym ze studiów tatuażu.

Szczegóły na www.tabun.olsztyn.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB