3. Piętro w Olsztynie

2020-01-02 11:43:21 (ost. akt: 2020-01-02 11:46:05)
3. Piętro w Olsztynie

Autor zdjęcia: mat. prasowe/Zofia Chachuła

Nowy Rok zawsze przynosi coś nowego – również w świecie muzycznym. Toruński zespół 3.Piętro, który bardzo energetycznie wkracza na rynek muzyczny i poetycki zagra w olsztyńskim klubie Sarp w Olsztynie już 9 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00.

Utwory mające swoje źródło w gitarze (Grzegorz Kaźmierski) i perkusji (Patrycja Wójcik) zderzają się z wierszami poety Marcina Jurzysty. Gitarzysta Grzegorz Kaźmierski jest absolwentem kulturoznawstwa, który od ponad 10 lat doskonali swoje umiejętności gry na instrumencie.

Teraz stawia na konwencję, dzięki której może w pełni wyrazić się artystycznie. Perkusistka Patrycja Wójcik to studentka krytyki artystycznej. Z perkusją zaprzyjaźniona jest od 7 lat. Poeta Marcin Jurzysta jest doktorem z zakresu literaturoznawstwa. Studia te odbywał przy Instytucie Literatury Polskiej UMK w Toruniu. Jego liczne publikacje cieszą się zainteresowaniem zarówno za granicą jak i w Polsce. Czytana poezja do tego typu muzyki, to pierwszy taki projekt, w którym bierze udział. Próby trwające od ponad pół roku są niesamowitą dawką energii, na których nigdy nie wiadomo co się stanie – dokładnie tak jak na koncercie.

Jedyną możliwością aby się przekonać jest wzięcie udziału w tym intrygującym wydarzeniu.

Wstęp: 10 zł


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB