Olsztyński MOK wezmą w swoje ręce młodzi

2020-01-09 18:37:57 (ost. akt: 2020-01-09 19:09:48)
Dla dzieci Olsztyn, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie 13 stycznia 2020 - 14 stycznia 2020
Olsztyński MOK wezmą w swoje ręce młodzi

Autor zdjęcia: MOK w Olsztynie

Kolejna edycja niezwykłych dni otwartych w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie. Podobnie jak przed rokiem swoich sił w "robieniu kultury" będą mogli spróbować uczniowie szkół podstawowych.

"Młodzi biorą MOK - nieoczekiwana zmiana miejsc" to oryginalne przedsięwzięcie, jakie proponują pracownicy miejskiej instytucji. W poniedziałek i wtorek w rolę pracowników jednostki będą mieć okazję wcielić się młodzi olsztynianie.

- W zeszłym roku organizowana przez nas Zamiana Miejsc zaowocowała nieocenionymi korzyściami dla obydwu stron - przyznaje Marta Guściora z Miejskiego Ośrodka Kultury. - Dla wszystkich była to wspólna zabawa, dla dzieci nauka i zdobywanie niezapomnianego doświadczenia, a dla pracowników MOK nauka i inspiracja.

Młodzi olsztynianie będą na początku mieć okazję dowiedzieć się, czym jest kultura. I że to nie tylko "grzeczne zachowywanie się". Poza tym pracownicy MOK-u opowiedzą czym jest praca w kulturze i czym konkretnie zajmuje się ich instytucja.

Później w 3-4-osobowych grupach młodzi goście zajmą stanowiska pracowników Ośrodka. Będą rządzić m.in. w Dziale Animacji i Edukacji Kulturowej, w Dziale Organizacji Wydarzeń, w Biurze Festiwalowym, a nawet w gabinecie Dyrekcji!

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek i wtorek (13-14 stycznia). Każdego dnia zaplanowane zostały trzy terminy: 9:00, 10:30, 12:00. Klasy (od IV do VIII szkół podstawowych), które chciałyby wziąć udział w tych oryginalnych warsztatach, powinny się do nich zapisać pod adresem e-mail warsztaty@mok.olsztyn.pl lub zgłosić telefonicznie: 513 297 161.

Źródło: Urząd Miasta Olsztyna


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. JORDAN KATE #2848996 | 197.210.*.* 14 sty 2020 06:55

    Znalezienie odpowiednich zasobów finansowych do pomyślnego rozwoju twojego przyszłego biznesu jest jednym z kluczy do sukcesu. Aby zbudować swoją mannę startową, istnieje kilka rozwiązań dla ciebie Potrzebujesz pożyczki na wypadek awarii, na projekt zakupu, kredyt konsumpcyjny lub personel. Utknąłeś w banku lub zakazałeś bankowości. Oferujemy specjalne pożyczki online w krótkim, średnim i długim terminie do 5000000 euro. Miesięczna płatność i stawka są stałe i różnią się w zależności od charakteru, kwoty i czasu trwania pożyczki. Okres spłaty od 12 miesięcy do 150 miesięcy. Dostępność kwoty pożyczki w 3 dni po podpisaniu umowy po akceptacji pliku wniosku. Brak ukrytej klauzuli. Dyskrecja zapewniona, to proste, nie za dużo dowodów na dostarczenie, szybko i 100% gwarancji Email: rocketloangroup@gmail.com

    ! - + odpowiedz na ten komentarz