Kultura na wynos w Dywitach

2020-04-28 16:20:25 (ost. akt: 2020-04-28 16:23:15)
Kultura 28 kwietnia 2020 - 31 maja 2020
Kultura na wynos w Dywitach

Autor zdjęcia: GOK Dywity

GOK w Dywitach dla uczestników zajęć wokalnych, instrumentalnych, tanecznych, malarskich i zespołów muzycznych przygotował zajęcia on-line.

KULTURA NA WYNOS to nasz program lojalnościowy, który trwać będzie do 31 maja i w którym publikować będziemy WYZWANIA związane z działaniami animacyjno-artystycznymi. Wyzwań będzie łącznie 12 przez cały okres trwania programu. Aby wziąć udział w programie należy zgłosić swój udział, wówczas otrzymuje się wirtualną Kartę Programu na której zbiera się pieczątki. Pieczątki zdobywa się za każde zrealizowane wyzwanie, które zostanie umieszczone na profilu wydarzenia. Za odpowiednią liczbę pieczątek otrzymuje się odznakę (brązową, srebrną i złotą), którą wymienimy na dyplomy, upominki i nagrody.

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/573993486555938/

GLISSANDO, czyli przegląd piosenki dziecięcej, który w tym roku odbędzie się w innej wersji, bo jako wydarzenie on-line. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z Gminy Dywity do udziału w przeglądzie. Należy nagrać wykonany przez uczestnika jeden utwór i zgłosić do nas drogą elektroniczną (facebook lub mail). Czekamy na Wasze wykonania.
Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/903888820081348/

FOCUS NA DYWITY - konkurs fotograficzny. Zachęcamy wszystkich miłośników fotografii do dokumentowania pięknych miejsc Gminy Dywity i przesyłania swoich zgłoszeń. Szczegóły konkursu na stronie www.gokdywity.eu

KSIĄŻKA NA WYNOS- jeśli nie masz już co czytać, to zapraszamy do naszego książkowego korytarzyka, w którym znajdziesz książkę dla siebie. Możesz wybrać tytuł, zabrać książkę do domu i czytać, czytać, czytać....Nie oddajemy książek z naszego programu. Pozostają one już z Tobą na zawsze :-)

Książki na telefon- nasza Biblioteka Publiczna w Dywitach serdecznie zaprasza do czytania e-booków. Wystarczy zadzwonić do Biblioteki, otrzymać kod dostępu do systemu Legimi, wybrać książkę i pobrać ją na swój sprzęt. W ten sposób możesz przeczytać dowolną książkę.

Zespół GOK Dywity


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Claudia Klein #2924472 | 82.102.*.* 23 maj 2020 00:12

    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób tak trudno jest uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Pieczatkowy #2914143 | 77.254.*.* 30 kwi 2020 19:12

    Ja zbieram pieczątki online z serwisu https://e-pieczatki24.pl

    ! - + odpowiedz na ten komentarz