Zmiany w kalendarzu olsztyńskich imprez sportowych

2020-05-06 12:08:34 (ost. akt: 2020-05-06 12:18:07)
Zmiany w kalendarzu olsztyńskich imprez sportowych

Autor zdjęcia: OSiR

– W 2020 roku nie dojdzie do skutku zaplanowany na 20 czerwca 2. Olsztyński Bieg Świętojański. Wciąż natomiast mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się podczas XVIII Biegu Jakubowego. W pierwotnej wersji miał on się odbyć 26 kwietnia, nowa data to 23 sierpnia – poinformował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Co się jeszcze zmieni?

Kolejną imprezą, której w tym roku nie będzie w stolicy Warmii i Mazur są mistrzostwa Polski juniorów młodszych w pływaniu zaplanowane na początek lipca 2020 roku w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA.

Zmiany dotyczą także cyklicznego już w naszym mieście święta triathlonu – odwołane zostały zaplanowane na ostatni weekend maja zawody Elemental Tri Series, z kolei Puchar Europy w triathlonie (pierwotna data 30 maja) być może zostanie rozegrany w sierpniu. Nowy termin tej imprezy, zaproponowany przez Europejską Unię Triathlonu to 22 sierpnia. Zawody miały by się odbyć w ograniczonej formule, ze startem tylko 50 zawodników z czołówki listy rankingowej.

źródło: OSiR Olsztyn

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB