Zuzanna Bartoszek: Notatki z lochu #online

2020-05-13 16:21:59 (ost. akt: 2020-05-13 16:28:06)
Kultura 14 maja 2020 - 21 maja 2020
(każdy czwartek)
Zuzanna Bartoszek: Notatki z lochu #online

Autor zdjęcia: MOK Olsztyn

„Gewa ra ibdoa” Zuzanny Bartoszek to druga część konfesyjnego opisu izolacji w formie słuchowiska internetowego. To opowieść o poczuciu wyjątkowości i rozczarowaniu. Bohaterka spotyka niezwykłą postać i pisze wiersz. Tekstowi towarzyszy obraz "Palaczka opium".

Zuzanna Bartoszek to urodzona w 1993 w Poznaniu artystka i poetka. Zajmuje się poezją, rysunkiem i malarstwem. Brała udział w wielu wystawach m.in. w MoMA Warszawa, Kevin Space w Wiedniu, Cell Project Space w Londynie, Kunsthalle w Zurychu.

Jej wiersze były publikowane m.in. w takich czasopismach jak: "Twórczość", "Dwutygodnik", "Lampa", "Czas Kultury", "Biuro Literackie", "Fabularie". Mieszka i pracuje w Warszawie.

Zuzanna Bartoszek: Notatki z lochu w czwartek (14 i 21 maja) o 17 na fb @MOK.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/223912338891351

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Claudia Klein #2924468 | 82.102.*.* 23 maj 2020 00:10

    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób tak trudno jest uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz