plaża miejska - słoneczna polana Olsztyn

2020-08-24 16:52:56 (ost. akt: 2020-08-25 08:49:27) Artykuł sponsorowany
plaża miejska - słoneczna polana Olsztyn

„Kilometry dla Lenki” – to akcja charytatywna organizowana przez Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie na rzecz zbiórki pieniędzy dla Lenki Mazur.

Lenka jest wnuczką kierownika PZDR Nidzica – Dariusza Mazura. Dziewczynka objęta jest opieką Fundacji „SiePomaga”, choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Koszt leku to 9,5 mln zł. Nie możemy pozostać obojętni wobec tragedii, przed którą stanęła rodzina naszego pracownika.

W tym momencie wszyscy czujemy się jedną, wielką rodziną i łączymy nasze siły, aby zbiórka przyniosła najlepszy efekt. W tym celu Dyrekcja Ośrodka wraz z Pracownikami organizuje akcję „Kilometry dla Lenki” i zaprasza wszystkich do aktywnego udziału. Założenia naszej akcji są proste. W zależności od możliwości pokonujemy wyznaczoną trasę na rowerach, biegiem lub pieszo. Za każdy kilometr wpłacamy 2 złote na konto www.siepomaga.pl/lenka. Pierwszą trasę pokonaliśmy wspólnie 6.08. br. Parokrotnie okrążyliśmy jezioro Długie i zebrane środki wpłaciliśmy na konto fundacji. Kolejne wyzwanie zostanie podjęte 25.08. br., o godzinie 17.00.
Startujemy z parkingu przy Zatoce Miłej i kierujemy się w stronę Słonecznej Polany!

Tym razem szykujemy się na dłuższą trasę w towarzystwie zaprzyjaźnionych instytucji rolniczych i mieszkańców Olsztyna. Ścigamy się z czasem, angażując 100 % naszego czasu i siły w pomoc wnuczce naszego pracownika.Tagi:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Susan Benson #2965915 | 81.92.*.* 29 sie 2020 19:06

    Witam, czy potrzebujesz pilnej pożyczki? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym. Potrzebujesz pożyczki na założenie firmy, ukończenie projektu, zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? jeśli odpowiedź brzmi tak, skontaktuj się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi kredytowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Jeśli to czytasz i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, możesz po prostu napisać do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do nas bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe, ponieważ Twoja stabilność finansowa jest naszym ostatecznym celem. Funkcje i zalety; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji * Masz szansę wybrać datę spłaty - co tydzień, co miesiąc lub co rok przez okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza. * Brak ukrytych opłat Wiele osób stoi w obliczu przedwczesnych wyzwań finansowych iz jakichś powodów tak trudno jest im uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych. Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania dla swoich finansów, po prostu napisz do mojej firmy, a pomożemy Ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz z nami, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest Twoja stabilność finansowa i będziesz pod opieką przez cały proces. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem: E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB; WhatsApp: +447903159998

    ! - + odpowiedz na ten komentarz