Ogród Rodziewiczówny: Święto Plonów i Ogrododzielenie

2020-08-26 15:27:13 (ost. akt: 2020-08-26 15:29:42)
Kultura 28 sierpnia 2020 - 30 sierpnia 2020
Ogród Rodziewiczówny: Święto Plonów i Ogrododzielenie

Autor zdjęcia: MOK Olsztyn

Ależ to były dwa miesiące! Ogród Rodziewiczówny powstawał, kiełkował, rozrastał się i kwitł, aż wreszcie – na przekór niedowiarkom i czarnowidzom – wydał plony.

Przyszedł czas, by się pożegnać: z ogrodem i z latem. W CZWARTEK zapraszamy Was na ŚWIĘTO PLONÓW. Chcemy dzielić się z Wami radością i… ogrodem. Dlatego zarządzamy wielkie OGRODODZIELENIE! O jego zasadach szczegółowo opowie nasza ogrodowa mistrzyni ceremonii – Agnieszka Malina Polna.

A o to, aby zieleń kwitła w Waszych ogrodach, donicach i sercach zadbają ALICJA i MAREK RUCZKO, którzy ukoją ciepłymi dźwiękami wszystkie ogrodowe stworzenia. Zabrzmią tybetańskie misy, kalimba, dzwoneczki koshi… Nie od dziś wiadomo, że zrelaksowane pomidory dojrzewają lepiej, a zrelaksowani ludzie są szczęśliwsi. Zatem ukojmy się i zrelaksujmy w ten czwartkowy wieczór.

W PIĄTEK, SOBOTĘ i NIEDZIELĘ będziecie mogli zabrać do siebie cząstkę Ogrodu Rodziewiczówny. Niech to u Was w pełni dojrzeją pomidory, niech kwitną u Was hortensje i pachną zioła.

28-30.08 (piątek, sobota, niedziela)/ godz. 12.00-20.00 - Ogrododzielenie
Ogród Rodziewiczówny: Święto Plonów i Ogrododzielenie

MOK Olsztyn

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Susan Benson #2965912 | 81.92.*.* 29 sie 2020 19:05

    Witam, czy potrzebujesz pilnej pożyczki? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym. Potrzebujesz pożyczki na założenie firmy, ukończenie projektu, zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? jeśli odpowiedź brzmi tak, skontaktuj się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi kredytowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Jeśli to czytasz i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, możesz po prostu napisać do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do nas bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe, ponieważ Twoja stabilność finansowa jest naszym ostatecznym celem. Funkcje i zalety; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji * Masz szansę wybrać datę spłaty - co tydzień, co miesiąc lub co rok przez okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza. * Brak ukrytych opłat Wiele osób stoi w obliczu przedwczesnych wyzwań finansowych iz jakichś powodów tak trudno jest im uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych. Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania dla swoich finansów, po prostu napisz do mojej firmy, a pomożemy Ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz z nami, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest Twoja stabilność finansowa i będziesz pod opieką przez cały proces. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem: E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB; WhatsApp: +447903159998

    ! - + odpowiedz na ten komentarz