Kabaret Smile rozbawi swoim nowym programem „Tu i teraz”

2020-09-08 13:36:00 (ost. akt: 2020-09-09 09:51:47)
Inne 13 września 2020
kabaret smile

kabaret smile

Autor zdjęcia: Oficjalne materiały prasowe kabaretu

W najbliższą niedzielę (13 września) kabaret Smile rozśmieszy publiczność swoim nowym programem „Tu i teraz”. Nie zabraknie też kultowych skeczy, z których słynie grupa.

Grupa Smile po wielu miesiącach obserwacji przychodzi do swoich widzów z programem "Tu i Teraz”. Prezentowane przez nich skecze bazują na codziennych sytuacjach z życia zarówno typowego "Seby", jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

W programie Kabaret Smile skupia się na analizie i przedstawieniu wpływu nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie. Dla fanów kabaretu przygotowano również kontynuację historii kultowych postaci takich jak: Merlin i Bożenka. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.

Kabaret Smile bawić do łez będzie w Auditorium Maximum w Olsztynie 13 września 2020 o godz. 16:00.

Bilety dostępne na: eventim.pl, kupbilecik.pl, biletyna.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Claudia Klein #2969736 | 185.232.*.* 9 wrz 2020 01:41

    Witam i witam w Spotlight Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym. Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było dużym problemem. Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny. Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz