Spektakl „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania”

2020-09-14 10:56:15 (ost. akt: 2020-09-14 11:00:30)
TeatrKulturaInne Auditorium Maximum przy al. Wojska Polskiego w Olsztynie 25 września 2020 19:00
Spektakl komediowy - "Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania"

Spektakl komediowy - "Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania"

Autor zdjęcia: archiwum organiatora

W piątek (25 września) o godzinie 19:00 na scenie Auditorium Maximum przy al. Wojska Polskiego w Olsztynie będzie można obejrzeć spektakl „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania”.

Spektakl „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” to brawurowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie mistrzów humoru. To dwie i pół godziny serdecznego śmiechu w aurze apetycznego seksapilu. „Sceny dla dorosłych”, to współczesna komedia na czworo aktorów, w której w sposób dowcipny i pikantny potraktowano wiele z tajemnic ars amandi, kompleksów, popędów i marzeń erotycznych. Autorem jest Zbigniew Książek, a muzykę do pojawiających się tam piosenek skomponował Jakub Przebindowski. W rolach głównych występują: Katarzyna Skrzynecka, Magdalena Margulewicz, Piotr Gąsowski, Jakub Przebindowski. Czwórka aktorów ma tu nie lada zadanie, ponieważ w trakcie przedstawienia każdy z nich wciela się w kilka różnych postaci.

— Trochę wstydzimy się rozmawiać o seksie, ale oglądać i podglądać uwielbiamy. Tytuł sztuki jest prowokujący, opowiadamy o grupie szczególnych ludzi, trochę dewiantów, trochę neurasteników, totalnie pogubionych w życiu z powodu seksu. Sam temat nie jest nowością. W sztuce przyglądamy się układom dwójkowym z dużym poczuciem humoru, przymrużeniem oka, dowcipem, ale i wielką dobrocią dla ludzi — zapewnia Jakub Przebindowski.

Dodatkową atrakcją przedstawienia jest włączanie przez aktorów do gry publiczności. Stale prowokowani zaskakiwani widzowie doskonale się bawią!

Spektakl można obejrzeć na scenie Auditorium Maximum przy al. Wojska Polskiego w Olsztynie 25 września. Początek o godz.19.

Bilety: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB