Świąteczne spektakle Teatru Lalek online

2020-12-23 15:02:51 (ost. akt: 2020-12-23 15:54:12)
Świąteczne spektakle Teatru Lalek online

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Olsztyński Teatr Lalek zaprasza na świąteczne spektakle online. W najbliższych dniach transmitowane będą przedstawienia nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Olsztyński Teatr Lalek proponuje na świąteczny weekend dwa spektakle online.

Spektakl skierowany do dzieci to "Mały Nemo w Krainie Snów". Historia jest adaptacją kultowego komiksu Winsora McCaya. Chłopiec zostaje zaproszony do niezwykłej krainy - królewna Morfea, córka króla Morfeusza, bardzo chce go poznać. W tej magicznej podróży pojawia się wielu dziwnych i zabawnych bohaterów.

Dla starszej widowni przygotowano spektakl "Białe tango". Trzech prawdziwych facetów zderza się z legendą - prawdziwą, warmińsko-mazurską Królewną szukającą swojego serca. Jej nietypowa wizyta będzie okazją, aby przyjrzeć się naszej polsko-słowiańskiej kondycji, a może nawet duszy.

"Mały Nemo w Krainie Snów" będzie można obejrzeć 25 i 26 grudnia o 11:00. Natomiast "Białe Tango" 25 i 27 grudnia o 18:00. Koszt dostępu to 20 złotych za jeden spektakl dla całej rodziny. . Oferta będzie dostępna na stronie internetowej Teatru Lalek.

Źródło: Olsztyński Teatr Lalek

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Gość #3026605 | 83.23.*.* 23 gru 2020 17:08

    Wiecie, że Olsztyński Teatr Lalek rozbawia nas i uczy nasze dzieci już prawie od 70 lat! Tak... to ten kiedyś przy Placu Bema gdzie prowadzała mnie mama... Serdeczne pozdrowienia i... trzymajcie się. Olsztyn Was kocha...

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz