Wspólnie podziękowali medykom

2020-12-30 20:03:14 (ost. akt: 2020-12-31 08:34:37)
Występ Łydki Grubasa podczas koncertu ##DziękiMedykom

Występ Łydki Grubasa podczas koncertu ##DziękiMedykom

Autor zdjęcia: -

Zakończył się koncert "Dzięki Medykom" organizowany przez MOK. Olsztyńscy artyści swoimi występami dziękowali pracownikom ochrony zdrowia za pracę ostatnich miesięcy, a wirtualna puszka zapełniała się datkami na rzecz olsztyńskich superbohaterów - medyków.

Na wirtualnej scenie wystąpiły lokalne zespoły: PostNatura, Romantycy Lekkich Obyczajów i Łydka Grubasa. Koncert #DziękiMedykom to wyraz wdzięczności dla regionalnych pracowników ochrony zdrowia, którzy od kilku miesięcy walczą o nasze zdrowie.

Olsztyńscy artyści ściągnęli przed ekrany nie tylko mieszkańców Olsztyna, ale całej Polski. Do podziękowań medykom przyłączyli się mieszkańcy m.in. Grudziądza, Warszawy i Wrocławia.

"Medycy jesteście wielcy. Dziękuję Wam", "Dziękuję z całego serca pracownikom służby zdrowia" - komentowali oglądający koncert on-line.

W przerwie przed występami kolejnych zespołów emitowano nagrania od medyków. Pracownicy ochrony zdrowia nie tylko pozdrawiali uczestników koncertu, ale też pokazywali, jak wygląda ich praca na co dzień w karetce czy w szpitalu.

W trakcie koncertu udało uzbierać się ponad trzy tysiące złotych, ale to jeszcze nie koniec zbiórki na rzecz naszych superbohaterów. Każdy, kto chce dołożyć swoją cegiełkę i dorzucić coś od siebie może to zrobić do 2 stycznia na stronie Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Wszystkie zgromadzone w ten sposób fundusze zostaną przekazane olsztyńskim szpitalom i lecznicom na środki najpotrzebniejsze w ich codziennej pracy.

Link do zbiórki:


Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Abra #3031941 | 37.30.*.* 1 sty 2021 11:12

  A Salowe to gdzie one też są narażone tylko nikt im nie dziękuje...Przykre....

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. mirka #3031525 | 46.204.*.* 31 gru 2020 11:15

   Pięknie, ja też dziękuję tym bohaterom

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz